Magda Gessler podobnie jak zdecydowana większość restauratorów w Polsce przeżywa kryzys w trakcie pandemii. Wobec tego Królowa TVN postanowiła rozkręcić swój biznes internetowy. Za „jedyne” 50 złotych można nabyć u niej słoik flaczków, a za foremkę pasztetu 75 zł. Popularna restauratorka robi wszystko, by uratować swój biznes.

Pandemia koronawirusa sprawiła, że restauracje i ich właściciele zmagają się z największym od lat kryzysem. Obecnie dania przygotowywane są jedynie na wynos oraz na dowóz. Magda Gessler postanowiła postąpić podobnie, jednak ceny za jej produkty nie są najniższe. Co o tym sądzicie?

Magda Gessler sklep internetowy

Przedsiębiorcy posiadający restauracje, stołówki, czy innego rodzaju punkty gastronomiczne robią wszystko, by ich biznesy nie upadły całkowicie, zatem często decydują się na podwyżkę cen. Nie inaczej robi Magda Gessler.

Popularna restauratorka walczy o przetrwanie swojej słynnej restauracji „U Fukiera” usytuowanej na warszawskim Starym Mieście. W czasach przed pandemią rezerwacja stolika w lokalu gwiazdy Kuchennych Rewolucji często graniczyła z cudem, jednak teraz wszystko się zmieniło.

Finanse Magdy może podreperować jedynie sprzedaż produktów online, za pomocą „Delikatesów u Fukiera”. Jest to sklep internetowy restauratorki, w którym fani polskiej kuchni mogą zaopatrzyć się w wiele popularnych i uwielbianych produktów spożywczych.

Ceny produktów Magdy Gessler

Ceny są zawsze kwestią sporną, jednak Magda Gessler zawsze dba, by jej produkty były najwyższej jakości, a przy tym cieszyły się sporym zainteresowaniem. W swojej ofercie restauratorka posiada m.in. sery, wędliny, czy zawekowane dania obiadowe.

Jednak warto przyjrzeć się cenom, za które można nabyć produkty gwiazdy. Ludzie mający ochotę skosztować flaczków Magdy muszą liczyć się z kosztem 50 zł. Słoik ogórków kiszonych osiąga wartość 20 zł, czyli tyle samo, co kapusta kiszona.

Za foremkę pasztetu należy zapłacić 75 zł, a barszcz czerwony u Magdy kosztuje „jedyne” 45 zł. Najtańsza ze wszystkich produktów jest papryka marynowana, w cenie 19 zł.

Skusilibyście się na jedzonko od Magdy Gessler?

Źródło: pudelek.pl

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl