Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Magda Gessler pokazała zdjęcie swojej mamy. Zwróciła uwagę na jej twarz
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 04.03.2021 17:15

Magda Gessler pokazała zdjęcie swojej mamy. Zwróciła uwagę na jej twarz

Magda Gessler
fot. eastnews.pl/Jakub Kaminski

Magda Gessler na oficjalnym profilu opublikowała zdjęcie swojej mamy. Takie widoki to rzadkość na jej Instagramie, dlatego fotografia spotkała się z wielkim zainteresowaniem. Jeszcze większą ciekawość wzbudziła informacją tuż pod nim. Restauratorka w opisie pod zdjęciem zwróciła uwagę na usta swojej rodzicielki.

Magda Gessler to niezwykle wyrazista osobowość w polskim show-biznesie. Restauratorka dzięki swojej charyzmie i wyjątkowym usposobieniu ma rzesze fanów w całym kraju, którzy tylko czekają na informacje z życia uwielbianej idolki. W ostatnim czasie gwiazda uraczyła fanów zdjęciem mamy. Jest ono wyjątkowe z kilku powodów.

Magda Gessler zaskoczyła swoich fanów

Magda Gessler na swoim oficjalnym profilu opublikowała zdjęcie swojej mamy. Restauratorka niezwykle zaskoczyła tym posunięciem fanów, bowiem nieczęsto raczy ich tak prywatnymi kadrami, przedstawiającymi członków jej rodziny.

Na opublikowanym zdjęciu możemy podziwiać piękna kobietę z lekkim uśmiechem na ustach i to właśnie one są głównym elementem, na który chciała zwrócić uwagę restauratorka.

Pod zdjęciem napisała kilka słów, nawiązując właśnie do tej części twarzy swojej mamy:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Mami …, jak b brak mi ciebie moja ty piękna Magda Ikonowicz #mg usta po mamie wiec … prosze uważać nią niedorzeczne komentarze à propos moich ust, to dała mi. Mama kochana – możemy przeczytać na profilu Magdy Gessler.

Magda Gessler: mama

Magda Gessler nieczęsto porusza temat swoich rodziców, zatem zdjęcie mamy, którym podzieliła się z fanami, było czymś niecodziennym. Dopiero teraz możemy dostrzec podobieństwo, jakie łączy obie panie.

Magda Gessler jest niezwykle podobna do swojej mamy, co tylko potwierdziły komentarze pod fotografią. Internauci nie kryli zdziwienia. Mimo tego, że zdjęcie jest czarno-białe to jesteśmy w stanie dostrzec elementy wspólne i nie chodzi jedynie o usta, które fakt – są pełne i bardzo kobiece, zupełnie jak Magdy Gessler.

Jest to niewątpliwie ogromny atut, szczególnie teraz, kiedy panuje moda na pełne usta. Dlatego też wiele kobiet decyduje się na zabiegi medycyny estetycznej, aby mieć wargi niczym Angelina Jolie.

Trzeba przyznać, Magda Gessler jest szczęśliwą posiadaczką takowych ust, a teraz już wiemy dzięki komu.

Zobacz zdjęcie:

Visualizza questo post su Instagram

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: instagram.com