Magda Gessler w latach 90. ubiegłego wieku wyglądała zupełnie inaczej niż teraz. Do sieci trafiły jej stare zdjęcia. Fani nie mogą się nadziwić fotografią, która jest przez nich szeroko komentowana. Jeden z internautów zapytał: Czy to plakat do pierwszego polskiego horroru?

W czwartek do sieci trafiło zdjęcie, na którym Magda Gessler stoi na schodach restauracji Fukier. Fotografia datowana jest na 1992 rok. Jeden z internautów nie mógł powstrzymać się od niecodziennego komentarza.

Magda Gessler w młodości

Magda Gessler lubi się czasami dzielić swoimi zdjęciami z młodości. Najczęściej jej stare fotografie trafiają do Internetu za pośrednictwem mediów społecznościowych, na których restauratorka aktywnie się udziela.

To nie pierwszy raz, kiedy możemy ją oglądać w nieco młodszym wydaniu. Już wtedy fani nie dowierzali, że popularna mistrzyni kulinarna mogła kiedyś tak wyglądać. Pojawiały się komentarze: To nie Magda, za chuda.

Jednak jak widać, prowadząca program Kuchenne rewolucje nic sobie nie robi z uwag na swój temat. Pomimo tego, że Magda Gessler ma wielu wiernych fanów, zdarzają się i tacy, którzy nie szczędzą jej przykrych czy ironicznych uwag.

Na fotografii z 1992 roku, która pojawiła się na stronie Duchologia na Facebooku, widać jak Magda Gessler wraz ze swoimi byłym mężem Piotrem stoją przed swoją nowo otwartą restauracją Fukier w Warszawie.

Zdjęcie jest reklamą nowego punktu gastronomicznego na mapie stolicy z lat 90. Według Dzień dobry TVN restauracja w tym roku obchodzi 30 lat.

— W samym sercu Starego Miasta, w Warszawie, staropolska kuchnia w nowym lekkim wydaniu. Szef kuchni poleca co wieczór dania w zależności od oferty na targu i bogactwa. Domowa atmosfera. Miejsce spotkań polskiej i europejskiej arystokracji. Krótka karta dla wegetarian — czytamy.

Internauci nie mogli przejść obojętnie obok takiego widoku. Jeden z nich pozwolił sobie na nieco uszczypliwy komentarz.

— Czy to plakat do pierwszego polskiego horroru? — zapytał.

  1. „Mamy infodemię” – Profesor pilnie alarmuje Polki i Polaków. Niepokojące informacje obiegły kraj
  2. Mateusz Morawiecki nagle przekazał wiadomość dla wszystkich Polaków. Konieczna jest pełna mobilizacja
  3. Wojciech Cejrowski w środku nocy przekazał niepokojącą wiadomość. Prosi wszystich o modlitwę, co się dzieje?

Magda Gessler kiedyś

Magda Gessler ze zdjęcia z 1992 roku wygląda zupełnie inaczej niż ta, którą znamy dzisiaj. Prawie 30 lat temu restauratorka nie miała swoich charakterystycznych blond loków. Na fotografii pozuje nam szczupła, drobna kobieta, która dumnie stoi u boku swojego męża.

Trudno doszukać się dzisiejszej objętości jej włosów, a ich kolor wydaje się nieco ciemniejszy niż obecnie. W dodatku Magda Gessler miała kiedyś prostą grzywkę.

Jej elegancki i czarny ubiór zupełnie nie przypomina kolorowych kreacji rezolutnej restauratorki, które w XXI wieku znamy z Kuchennych rewolucji. Jak widać, gwiazda zupełnie zmieniła swój styl, który teraz wydaje się bardziej oddawać jej nieco „szalony” charakter.

A wam która wersja Magdy Gessler podoba się bardziej? Ta z lat 90. czy obecna?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Magda Gessler w 1992 roku.

Magda Gessler
fot. facebook.com/Duchologia

Zdjęcie z 1992 roku wzbudziło wiele emocji wśród internautów.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

To nie pierwszy raz, kiedy restauratorka udostępnia swoje stare fotografie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Niemcy wybili monetę na cześć Polaków. Symbolizuje ważne wydarzenie w historii naszego kraju
  2. Ukradkiem zrobił mamie zdjęcie, gdy leżała na plaży. Gdy je zobaczyła pobladła z wściekłości, po komentarzu chciało jej się płakać
  3. Zdumiewające zachowanie Górniak w „The Voice”. Widzowie aż zdębieli „Edyta coś ci dolega?”
  4. Wielka wpadka braci Mroczek w programie TVP. Nikt nie spodziewał się podobnej sceny „Przykro mi”
  5. Ewa Farna zmieniła się nie do poznania, bardzo schudła. Fani na widok ostatniego zdjęcia: ”nikniesz w oczach”
  6. Za 1,5 miesiąca może zabraknąć w Polsce ważnego produktu. Nadchodzą poważne problemy
  7. Aksamitne, czekoladowe ciasto na spodzie z herbatników, nic prostszego i pyszniejszego nie istnieje. Absolutny ideał

Źródła: facebook.com, dziendobry.tvn.pl

 

Poprzedni artykułMelania Trump opuści nie tylko Biały Dom, ale też męża? ”Odlicza każdą minutę do czasu, gdy on opuści urząd i będzie mogła się rozwieść”
Następny artykułNiepokojące, Piotr Kraśko odejdzie z ”Faktów TVN”? Media obiegła wiadomość o jego dzieciach
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl