Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kosmiczne ceny słodyczy u Magdy Gessler. Niektórzy jednak zapłacą tylko 1 zł za pączka
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 11.02.2021 10:53

Kosmiczne ceny słodyczy u Magdy Gessler. Niektórzy jednak zapłacą tylko 1 zł za pączka

Magda Gessler
fot. eastnews.pl/ Piotr Molecki, pixabay.com/ RitaE

Magda Gessler specjalnie na Tłusty Czwartek przygotowała dla swoich klientów coś wyjątkowego. 11 lutego w lokalu „U Fukiera” znajdziemy nie tylko pączki, ale również inne słodkości takie, jak na przykład faworki. Znamy cenę tychże rarytasów, niektórzy za pączka od Magdy Gessler zapłacą jedynie 1 złotych.

Tłusty Czwartek to jeden z ulubionych dni w roku wszystkich Polek i Polaków. Każdy z nas ma w sobie odrobinę łasucha, dlatego z chęcią celebrujemy ten dzień, zajadając się słodkościami. Wśród łakoci główną rolę gra oczywiście pączek w związku z tym Magda Gessler przygotowała fenomenalną ofertę w swoich lokalach.

Magda Gessler przygotowała specjalną ofertę na Tłusty Czwartek

Magda Gessler jako naczelna restauratorka w Polsce przygotowała fenomenalną ofertę dla wszystkich Polek i Polaków na Tłusty Czwartek. Dziś dzień rozpusty i zajadania się pączkami bez wyrzutów sumienia. Jeden dzień w roku kalorie nie mają znaczenia, dlatego też gwiazda Kuchennych Rewolucji zaprasza na pączki po 1 złotych.

Nie wszyscy jednak zapłacą tak niską cenę, oferta została przygotowana dla konkretnej grupy, jaką są seniorzy. To właśnie oni za pączka zapłacą jedynie 1 złotych.

Cena pączków dla zwykłego śmiertelnika wynosi natomiast 8 złotych za sztukę. Do wyboru jest kilka opcji smakowych: pączek może być nadziany konfiturą malinową lub wiśniową.

Jeżeli chodzi o faworki, to sytuacja prezentuje się podobnie. Za 20 dag tego przysmaku należałoby zapłacić 30 złotych, co daje 150 złotych za kilogram. Oprócz klasycznych rarytasów wypiekanych na Tłusty Czwartek w lokalu Magdy Gessler zaopatrzymy się także w pyszne ciasta takie, jak: jabłecznik z cynamonem, sernik z czekoladą i beza migdałowa z kremem.

Tłusty Czwartek: Gdzie najlepiej kupić pączki?

Pączki można kupić w wielu miejscach w całej Polsce. Nie tylko Magda Gessler przygotowała się na ten wyjątkowy dzień w roku. W wielu supermarketach takich jak Biedronka, czy Lidl znajdziemy pączki w świetnej cenie.

Już wczoraj informowaliśmy, że Lidl rozdaje pączki za darmo, jednak trzeba spełnić warunek. Ze specjalnej oferty może skorzystać każdy posiadacz aplikacji Lidl Plus po wcześniejszym aktywowaniu odpowiedniego kuponu i wyborze czterech pączków, wówczas jedną sztukę dostanie zupełnie za darmo.

W Biedronce jest podobnie, klienci 11 lutego będą mogli otrzymać kilka pączków gratis. Wystarczy kupić 12 sztuk, a cenę uiszczamy tylko za 8. Po więcej informacji dotyczących tejże promocji zapraszamy >tutaj<.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum

Źródło: plotek.pl, biznes.radiozet.pl