Magda Gessler i Edyta Górniak weszły w otwarty konflikt? Kontrowersyjna restauratorka za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych dodała nietypowe zdjęcie polskiej diwy. Opis pod fotografią mówi sam za siebie. Wokalistka postanowiła odpowiedzieć na ten słowny atak.

Magda Gessler w nietypowy sposób odniosła się do tego, co na temat pandemii myśli piosenkarka. Edyta Górniak nie zwlekała z odpowiedzią. Będzie afera?

Magda Gessler odniosła się do słów Edyty Górniak

Magda Gessler za pośrednictwem swojego Instagrama dodała zdjęcie Edyty Górniak. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie osobliwy opis.

— Fałszujesz koleżanko! — napisała pod fotografią, a dodatkowo dodała takie hasztagi jak: „ignorantka”, „wiedza” czy „inteligencja”.

— Szanować ludzkie życie i personel medyczny!!! Pani Edyta!!! Zalecam spacer po szpitalach… Przez cały dzień bez maseczki na oddziałach COVID — napisała w komentarzu pod wpisem.

W ten sposób Magda Gessler odniosła się do ostatnich słów wokalistki na temat pandemii koronawirusa. Edyta Górniak podczas swojego ostatniego wirtualnego spotkania z fanami na żywo nie ukrywała, co sądzi na temat pandemii koronawirusa.

Już wcześniej artystka dzieliła się ze swoim fanami nowymi teoriami spiskowymi oraz koronasceptycznymi przemyśleniami. Mówiła wprost, że według niej pandemia nie istnieje. Jednak ostatnio przeszła chyba samą siebie.

Edyta Górniak stwierdziła, że polskie szpitale przepełnione są udającymi chorobę statystami, Bill Gates za pomocą pandemii przeprowadza selekcję ludzkości, a odporność należy wzmacniać oregano.

O jej wypowiedziach zrobiło się bardzo głośno w mediach. Wczorajsze wydanie Wydarzeń również nawiązywało do jej słów oraz przedstawiały odpowiedź chorych na COVID-19.

Fani dopytywali restauratorkę, dlaczego postanowiła uderzyć w Górniak. Magda Gessler wytłumaczyła, że według niej Edyta Górniak „straciła poczucie czasu i miejsca” i „nie ma szacunku do powagi sytuacji i służby medycznej”.

  1. Szef KPRM zabrał głos w sprawie kolejnych obostrzeń. Wszystko jasne, Polki i Polacy już tylko czekają
  2. Wiadomość z ostatniej chwili. Nie żyje wielka polska aktorka, przyjaciółka Karola Wojtyły
  3. Ministerstwo Zdrowia podało prawdopodobny termin rozpoczęcia szczepień. Obywatelki i obywatele Polski mogą być zaskoczeni

Edyta Górniak odpowiada na ostre słowa

Jurorka The Voice of Poland nie pozostała obojętna na takie słowa. W nieco ironiczny i prześmiewczy sposób odpisała:

— Poćwiczę zatem. Uwielbiam Twoje kotlety. Są mega — napisała.

Jednak później również za pośrednictwem swojej relacji na Instagramie odniosła się do słów prowadzącej program Kuchenne rewolucje.

— Oops… słowa wagi ciężkiej. Warto Magdalenko oprzeć swoje wrażenia o prawdziwość wypowiedzi, nie o ich skróty lub złośliwe interpretacje. Nie powinien być to zbyt duży wysiłek dla osoby inteligentnej. Serdeczne ukłony — napisała.

Słowa Edyty Górniak wypowiedziane podczas telespotkania z fanami odbiły się szerokim echem wśród mediów i dotarły również do prezesa Naczelnej Rady Lekarskiej, który zaprzeczył jej teoriom i polecił zweryfikowanie ich podczas pracy w szpitalu.

Myślicie, że wyniknie z tego jakaś poważniejsza afera?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

magda gessler
fot. instagram.com/magdagessler_official

Magda Gessler wstawiła wpis, odnosząc się do wcześniejszych słów Edyty Górniak.

Magda Gessler
fot. instagram.com/magdagessler_official

Edyta Górniak postanowiła odpowiedzieć.

Magda Gessler
fot. kadr z programu „the Voice of Poland”, screen player.pl / TVN S.A.

Myślicie, że wyniknie z tego jakaś poważniejsza dyskusja?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Seweryn z “Rolnik szuka żony” zdradził poważne zamiary wobec swojej wybranki. Padły osobiste słowa w kierunku Marleny
  2. A jednak. Zdecydowali się przedłużyć obostrzenia. Będą utrudnienia. Zagraniczne wieści dla wyjeżdzających
  3. Jak będzie wyglądała kwarantanna narodowa? Polki i Polacy będą zdruzgotani prawdopodobnym scenariuszem
  4. Jakie wykształcenie ma Magda Narożna? Mało kto ma pojęcie, kim jest z zawodu, w życiu byśmy nie zgadły
  5. Zakaz handlu zostanie zniesiony? Polki i Polacy mają powód do radości, podjęto już ważny krok
  6. Romans za kulisami „Rolnik szuka żony”? W sieci pojawił się zaskakujący wpis uczestniczki hitu TVP
  7. Smakowite śniadanie w parę chwil, maślane drożdżówki jak u babci. Posypane kruszonką i niesamowicie pyszne

Źródła: instagram.com, pudelek.pl

Poprzedni artykułAgata Duda podczas Święta Niepodległości. Co ona zrobiła? Ludzie nie mogli uwierzyć własnym oczom
Następny artykułBożena: ”Mój syn chce się bawić lalkami, samochody go nie interesują. Czy powinnam mu pozwolić?”
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl