Magda Gessler od dłuższego czasu cieszy się uwielbieniem widzów, a co za tym idzie ogromną ilością swoich wiernych fanów. W ostatnim czasie namawiają ją nawet do wystartowania w wyborach prezydenckich. Twierdzą, że mogłaby być dużym zagrożeniem dla Szymona Hołownii.

Sympatycy restauratorki w każdej dziedzinie wierzą w jej ogromne predyspozycje. Według nich, Pani Magda mogłaby sprawdzić się nawet w odpowiedzialnej roli głowy państwa.

Magda Gessler na prezydenta

Kilka dni temu Szymon Hołownia postanowił potwierdzić informację dotyczącą swojej kandydatury w wyborach prezydenckich. 

-Pokornie proszę, żebyście powierzyli mi funkcję stróża naszej wspólnoty.- przemawiał dziennikarz podczas spotkania w Teatrze Szekspirowskim w Gdańsku. 

Jak się okazuje, w świecie polityki internauci chcieliby zobaczyć jeszcze jedną twarz. Mowa tu oczywiście o królowej polskiej kuchni, a zarazem show-biznesu Magdzie Gessler. Niektórzy z jej fanów bardzo uporczywie namawiają ją, aby spróbowała swoich sił na tym odpowiedzialnym środowisku. Wierzą, że chociaż nie miała wcześniej do czynienia z polityką, doskonale poradziłaby sobie na stanowisku głowy państwa. Zapewniają również, że mogłaby liczyć na ich całkowite poparcie.

-Pani Magdo, niech Pani startuje na prezydenta. Skoro Pan Hołownia może, to Pani tym bardziej — Czytamy na zdjęciu zamieszczonym na Instagramie.

Co na to Magda Gessler?

Królowa polskiej kuchni zapewnia, że na razie rządy sprawować będzie wyłącznie w tej dziedzinie. W odpowiedzi, tłumaczy swojemu fanowi, że zwyczajnie nie ma czasu na to, aby oddać się całkowicie sprawom państwa.

-Już nie, teraz robię youtuby — skomentowała.

Odpowiedź znanej restauratorki wiąże się z niespodzianką, jaką kilka dni temu zrobiła swoim fanom. Magda Gessler postanowiła, że założy swoje konto na YouTubie. Na kanale będzie można znaleźć rozmaite filmiki z cennymi przepisami, chociażby na czerwony barszcz.

To nie pierwsza taka propozycja, jaką otrzymała Magda Gessler. W zeszłym miesiącu gwiazda chwaliła się jednym z artykułów, który przytaczał jej przywódcze predyspozycje. Trzeba przyznać, że do pomysłów swoich fanów, restauratorka ma ogromny dystans. 

Myślicie, że Magda Gessler zgodzi się kiedyś zostać głową państwa?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Magda Gessler
instagram.com/magdagessler_officia

Magda Gessler nie ukrywa, że w każdej dziedzinie towarzyszy jej ogromne wsparcie fanów.

Magda Gessler
fot. screen youtube.com,
Express News

Czy Magda Gessler zdecyduje się na udział w wyborach?

Magda Gessler
instagram.com/magdagessler_official

Wszystko wskazuje na to, że byłaby doskonałym przywódcą.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Hanna Lis wyznała prawdę o stanie zdrowia swojego męża. Lekarze nie chcieli nic mówić
  2. Nowe informacje ws. Tomasza Lisa. „Jego stan jest ciężki”
  3. Policjanci znaleźli w jego domu dziwnie wyglądającą lalkę. Kiedy ją powąchali, zamarli
  4. Royal Baby w drodze. „Książę i Księżna z ogromną przyjemnością ogłaszają…”
  5. Dostała kopertę od nieznajomego w pociągu. Było na niej napisane „Otwórz za 10 sekund”
  6. Fatalne doniesienia ws. małżeństwa Małgorzaty Kożuchowskiej. Po latach choroby spadł na nią kolejny okrutny cios

źródło: pudelek.pl

 

 

 

Poprzedni artykułMyślała, że wyciska pryszcza. Chwilę później walczyła o życie
Następny artykułMężczyzna był pewny, że zabił pająka. Po chwili stało się niewyobrażalne
Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.