Magda Gessler zaskoczyła swoich fanów publikując w mediach społecznościowych zdjęcie sprzed 25 lat. Dla wielu ludzi jest to nie lada gratka, ponieważ na fotografii można ujrzeć także córkę Magdy Larę Gessler z czasów dzieciństwa – Początek wszystkiego, co słodkie i słone – napisała na Instagramie restauratorka.

Magda Gessler nie raz zaskakiwała swoich fanów różnymi zachowaniami, słowami, czy pomysłami, jednak zawsze czyniła to z profesjonalizmem. Jej aktywność w mediach społecznościowych świadczy o tym, że kontakt z fanami jest dla niej bardzo ważny. Tym razem postanowiła opublikować zdjęcie sprzed ćwierć wieku.

Magda Gessler zdjęcie

Z uwagi na to, że branża gastronomiczna po raz kolejny zmaga się z ograniczeniami w działalności, Magda Gessler również zmuszona była na tymczasowe zawieszenie swojej działalności, jednak nie zrezygnowała z bycia aktywną.

Popularna restauratorka dzięki aktywnemu i regularnemu prowadzeniu mediów społecznościowych w dalszym ciągu pozostaje w kontakcie ze swoimi fanami, nie rezygnując przy tym z ich zaskakiwania. W niedzielę opublikowała na Instagramie zdjęcie sprzed 25 lat.

Na fotografii widnieje ona wraz z malutką córką Larą, która przypomnijmy, kilka tygodni temu przywitała na świecie swojego pierwszego potomka. Jak informuje portal jastrzabpost.pl zdjęcie powstało przed nieistniejącą wówczas jeszcze cukiernią Magdy Gessler Słodki i słony, którą dziś uwielbia tysiące warszawiaków.

– Początek wszystkiego, co slodkie i słone mama @magdagessler_official z córeczką @lara_gessler to juz 25 lat @slodki_slony a w tym roku nowe dziecko @slodki_slony_familia – napisała na Instagramie Magda Gessler [z zach. oryg. pism.].

  1. Michał Wiśniewski zdradził imię 5. dziecka. Fani wprost oniemieli, wspiął się na wyżyny kreatywności
  2. Już jutro Polacy szturmem wparują do Lidla. Sklep oferuje maseczki za bezcen, bezkonkurencyjna oferta
  3. Fani programu „Rolnik szuka żony” będą załamani. Dziś nie zobaczą kolejnego odcinka, wiemy kiedy program wróci

Magda Gessler Kuchenne Rewolucje

Magda Gessler swoją popularność kształtuje już od ponad dekady, a to głównie za sprawą programu Kuchenne Rewolucje, który pojawia się na antenie stacji telewizyjnej TVN już od 10 lat. Jak każdy obserwujący program telewidz wie, polega on na tym, że restauratorka pomaga podupadającym restauracjom wstać z kolan i poprawić ich wystrój.

Praktycznie za każdym razem restauracje, które odwiedza, stają się wręcz kultowe w swoich miastach, ponieważ zyskują odpowiedni rozgłos, ale także dzięki wspomnianemu wcześniej wystrojowi oraz udoskonalonemu menu przyciągają zainteresowanie klientów, których jest na pęczki.

Co ciekawe, właściciele restauracji po nałożonych na branżę gastronomiczną restrykcjach jeszcze chętniej zgłaszają się do programu. Szef Constantin Entertainment Polska Michał Brożonowicz wypowiedział się na ten temat w rozmowie z Wirtualną Polską:

– Gastronomia, jak chyba żadna inna branża, niezwykle dotkliwie odczuła skutki zamrożenia gospodarki. Otrzymaliśmy wiele zgłoszeń od restauratorów usiłujących odnaleźć się w nowych, trudnych warunkach – powiedział Michał Brożonowicz.

Następnie pochwalił Magdę Gessler za jej talent, a przy tym wyjaśnił, dlaczego przedstawiciele gastronomii mogli bezpiecznie rozpocząć zdjęcia:

– Dzięki opracowanym procedurom produkcyjnym i sanitarnym mogliśmy bezpiecznie rozpocząć zdjęcia, by dzięki talentowi Magdy Gessler pomóc zgłaszającym się do programu restauracjom – dodaje.

Restauracje pozostaną zamknięte jeszcze co najmniej do 29 listopada 2020 roku.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Magda Gessler
fot. instagram.com/magdagessler_official

Magda Gessler opublikowała na Instagramie zdjęcie sprzed 25 lat. Na pierwszym planie widać jej córkę Larę.

magda gessler
Fot. magdagessler_official, Instagram

Popularna restauratorka prowadzi swój program Kuchenne Rewolucje od ponad dekady.

Magda Gessler
fot. instagram.com/magdagessler_official

Za każdym razem uwielbia zaskakiwać swoich fanów nowymi zachowaniami, czy odniesieniami.

ZOBACZ TEŻ:

  1. System wczesnego ostrzegania natychmiast zareagował. GIS wydał komunikat, chodzi o popularny ser
  2. W bezduszny sposób pozbył się niechcianego już psa. Wszystko zarejestrowały kamery, ogromny żal
  3. Niewiarygodna decyzja Edyty Górniak. Widzowie „The Voice” zdębieli, nie wierzyli, że wszystko dzieje się naprawdę
  4. Wszystkie znamy jego głos, słyszymy go nawet kilkanaście razy dziennie. Wiedziałaś, że należy do niego?
  5. Uwaga: Pilny komunikat Poczty Polskiej do wszystkich Polek i Polaków. Mówią o 27 listopada i 4 grudnia, chodzi o zmianę procedur
  6. Dziecko przytuliło się do brzucha kota. Sekundy później stała się bardzo dziwna rzecz
  7. Na jaw wyszło, co łączy Kamila Stocha i Piotra Żyłę. Zarabiają nie tylko na skokach, Justyna Żyła brała w tym udział

Źródło: jastrzabpost.pl

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl