Magda Gessler po raz kolejny zaskoczyła wszystkich. 67-letnia restauratorka zatańczyła do piosenki Shakiry. Internauci wciąż przecierają oczy ze zdumienia. Obserwatorzy masowo komentują zachowanie gwiazdy.

Magda Gessler opublikowała na swoim koncie na Instagramie film, na którym tańczy do piosenki Waka Waka, Shakiry. Internauci musieli przecierać oczy ze zdumienia, jednak ku uciesze większości — restauratorka ma do siebie wyjątkowy dystans.

Roztańczona Magda Gessler zadziwia fanów

Najsłynniejsza polska restauratorka zachwyciła internautów swoim poczuciem humoru. Gwiazda odkryła nowy trend, jakim jest filtr na instagramie zamieniający twarz użytkownika aplikacji na gwiazdę popularnego teledysku.

Aplikacja dla Magdy Gessler wybrała teledysk Shakiry do piosenki Waka Waka. Dzięki temu powstał zabawny filmik, na którym restauratorka wygląda, jakby tańczyła w klipie w skąpym stroju. Internauci komentują, że nagranie udostępnione przez gwiazdę poprawiło im humor na najbliższe dni. Zgadzacie się z tymi opiniami?

  1. Ministerstwo Zdrowia opublikowało oficjalny komunikat. Wszyscy Polacy muszą dostosować się do 3 rzeczy
  2. Kościół stwierdził nieważność małżeństwa Jacka Kurskiego po 20 latach. Zaskakujące doniesienia
  3. Zmarła kobieta, która urodziła, mając 63 lata. Po śmierci jej córeczka wypowiedziała wstrząsające słowa, łzy napływają do oczu

Internauci czekają na każdy post Magdy Gessler

Konto restauratorki na Instagramie zgromadziło już ponad milion obserwujących. Ogromna ilość osób chce śledzić każdy ruch gwiazdy w mediach społecznościowych, bowiem często jest to źródłem zabawnych sytuacji.

Niedawno pisaliśmy o burzy, jaką wywołało zdjęcie, które udostępniła. Myślicie, że filmik z zabawnym filtrem będzie równie popularny? Czekamy na wasze opinie w tej sprawie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Magda Gessler
fot. Instagram @magdagessler_official

Magda Gessler zaskoczyła fanów swoim nagraniem.

Magda gessler
fot. Instagram @magdagessler_official

Magda Gessler wywołała uśmiech na wielu twarzach.

magda gessler
Fot. magdagessler_official, Instagram

Film zamieszczony przez restauratorkę zaskoczył wszystkich.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Lewandowska gotuje rosół w bardzo nietypowy sposób. Nie dodaje do niego makaronu, woli nieprawdopodobnie zdrowy składnik
  2. Porażająca wiadomość z rana. Płonie słynna katedra w Europie, służby w akcji
  3. Już wiadomo, co było przyczyną śmierci Gadomskiego. Jednak jedna rzecz się nie zgadza, prokuratura ma wątpliwości
  4. Piotr Żyła nie wytrzymał. Emocje sięgnęły zenitu, wystosował do byłej żony komunikat, który wbija w ziemię, będzie odwet?
  5. Dziewczynka znalazła list w butelce. Kiedy jej matka przeczytała treść, od razu zadzwoniła na policję
  6. Niebawem zapukają do drzwi milionów Polaków i zadadzą pytania. Lepiej być przygotowanym

Źródło: instagram.com

Redaktor w Lelum.pl Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Pasjonatka nowych technologii, sztuki i rysunku. Wolne chwile spędza na tworzeniu ilustracji i pogłębianiu wiedzy na temat projektowania doświadczeń użytkowników.