Magda Gessler wraz z synem Tadeuszem Müllerem otworzyła nową restaurację. Jak się okazuje, goście, którzy zdecydują się odwiedzić lokal, muszą przygotować się na prawdziwy szok. Niektóre ceny powodują, że można złapać się za głowę. Sprawdziliśmy, ile kosztuje zupa pomidorowa. Fani słynnej restauratorki nie dowierzają. 

Magda Gessler to jedna z najsłynniejszych i najbardziej kolorowych osobowości w polskim show-biznesie, która nierzadko wzbudza kontrowersje. Tym razem to jednak nie jej słowa, zachowanie, czy strój spowodowały, że ponownie zawrzało, a cena zupy pomidorowej.

Magda Gessler otworzyła nową restaurację

Magdalena Gessler ma smykałkę do interesów. Słynna restauratorka otwiera lokal za lokalem, a tłumów chętnych do spróbowania smaków gwiazdy nie odstraszają nawet wysokie ceny. Czy tym razem będzie tak samo? To ile musimy zapłacić za zupę pomidorową, niejednego z nas powali na kolana.

Słodki Słony Familia to najmłodsze dziecko Magdy Gessler, które na warszawskim Wilanowie otworzyła wraz z synem Tadeuszem Müllerem. Miejsce, które jak sama gwiazda określiła, jest połączeniem siły dwóch pokoleń, cudownych wypieków i tradycyjnych potraw zaskakuje kartą, a dokładnie cenami. Sprawdziliśmy, ile musimy zapłacić za tę przyjemność.

  1. Nie żyje aktor znany z ”Ojca Mateusza”, ”Lokatorów”, ”Krzyżaków” i wielu innych. Odszedł dziś rano
  2. Dziś i we wtorek ostrzeżenia, od środy odczuwalna zmiana dla wszystkich Polaków. Nie ma wątpliwości
  3. Natychmiast zamykają przedszkola. Decyzja zapadła, w jednym z polskich miast nie było innej możliwości

Jakie są ceny w restauracji Magdy Gessler?

Ceny w restauracji Magdy Gessler są wysokie, a przynajmniej niektóre. I to do tego stopnia, że internauci w komentarzach upewniają się, czy aby na pewno dobrze widzą.

Jak się okazuje, za litrowy słoik zupy pomidorowej w Słodki Słony Familia zapłacimy aż 60 zł! Tyle samo kosztuje rosół, natomiast za przyjemność skosztowania gołąbków z cielęciny zapłacimy 65 zł, za kopytka – 20. Jakie ceny mają słodkości? Jeżeli najdzie nas ochota na drożdżówkę, musimy przygotować się na wydatek 16 zł. I jak? Kusząca propozycja?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

magda gessler
@tadeusz_muller, Instagram

Tadeusz Müller i Magda Gessler otworzyli nową restaurację na warszawskim Wilanowie.

magda gessler
Screenshot @Slodki_Slony_Familia, Instagram

Za litrowy słoik zupy pomidorowej w lokalu zapłacimy 60 zł.

Magda Gessler
@SlodkiSlony, Facebook

Cena drożdżówki z serem to 16 zł. Co sądzicie?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Okazje w Rossmannie przyciągają właścicieli zwierząt. Wychodzą z pełnymi koszykami produktów dla psów i kotów
  2. Pilne ostrzeżenie sanepidu. W popularnej sieci sklepów zakażone produkty. Życie Polaków i turystów zagrożone
  3. Maja ujawniła, co usłyszała od pielęgniarki tuż po porodzie. Nigdy nie przeżyła podobnego upokorzenia, aż chce się płakać
  4. ”Należy zamknąć cmentarze 1 i 2 listopada”. Ekspert nie ma złudzeń, nalega na podjęcie radykalnych kroków w przypadku większej ilości zarażeń
  5. ”Przetestowani będą wszyscy mieszkańcy kraju”. Sąsiedzkie państwo rozpoczyna akcję na wielką skalę
  6. „Rolnik szuka żony”: Małgosia urodziła córeczkę. Opublikowała pierwsze zdjęcie i zdradziła imię dziecka

źródło: Instagram, Facebook

 

Poprzedni artykułNiespodziewane wiadomości o Bożym Narodzeniu w Polsce. Największe media w kraju podały informacje
Następny artykułJedna rzecz przeraża nawet ministra zdrowia. O wszystkim głośno powiedział
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.