Magda Gessler została nową dziewczyną Bonda! Restauratorka pokazała bezkonkurencyjne nagranie, obok którego nie sposób jest przejść obojętnie. Okazuje się, że zniewalająca 66-latka o burzy blond loków pojawiła się w jednej produkcji razem z agentem 007. Spojrzenie, jakim obdarowuje ją mężczyzna, nie pozostawia żadnych wątpliwości.

Nie ulega wątpliwości, że to właśnie Magda Gessler jest najpopularniejszą polską restauratorką. Kobieta oprócz kulinarnego kunsztu zasłynęła również z niebywałego temperamentu i ostrego jak brzytwa języka. W mgnieniu oka została ulubienicą, której poczynania fani śledzą nie tylko na szklanym ekranie, ale również w mediach społecznościowych. 

Magda Gessler została dziewczyną Bonda

Jak wiele wspólnego mają ze sobą Magda Gessler i Pierce Brosnan, czyli odtwórca roli Jamesa Bonda? Okazuje się, że całkiem sporo. Polska restauratorka zagrała u jego boku w jednej z produkcji… a tak przynajmniej chciałaby fanka, która stworzyła dla Gessler niepowtarzalny filmik.

-Dziewczyna Bonda? Taki filmik dostałam od fanki. To miłe! – napisała restauratorka pod nagraniem na Facebooku.

Fanka w nagraniu, które cieszy się ogromną popularnością, wybrała scenę z filmu Śmierć nadejdzie jutro, w której agent 007 siedzi w jednym z nadmorskich barów na Kubie i przez lornetkę przygląda się przebywającej w wodzie Halle Berry. Z tym że zamiast amerykańskiej aktorki z fal wyłania się… Magda Gessler.

  1. Nie żyje uwielbiana aktorka. Odeszła niespodziewanie, smutne wieści przekazała rodzina
  2. Przepis na pączki serowe. Zrobisz je w 5 minut, idealne na Tłusty Czwartek

Internauci nie potrafili ukryć zachwytu 

Wzrok, jakim Bond patrzy na polską restauratorkę, wyraża więcej niż tysiąc słów. Nic dziwnego. Magda Gessler, pływająca w białej koszuli z pokaźnym kwiatem we włosach to widok, obok którego nie sposób jest przejść obojętnie. Internauci byli zachwyceni pomysłowością fanki, a komentarze ciągnęły się w nieskończoność.

-Bogini w każdym calu! By to tylko Bond się za Panią oglądał, bosko! – napisała jedna z internautek. 

-To może na casting do następnej części Bonda, Pani Magdo? – zapytała fanka. 

-Po prostu Miss mokrego podkoszulka! – spuentowała ostatnia. 

ZOBACZ MAGDĘ W ROLI DZIEWCZYNY BONDA:

Magda Gessler
instagram.com @magdagessler_official

Magda Gessler jest ulubioną polską restauratorką. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dagmara Kaźmierska o swoim ślubie. Nie uwierzycie, w czym stanie przed ołtarzem
  2. Małgorzata Rozenek w ogniu krytyki. Chodzi o jej wygląd, przesadziła?
  3. Zaniedbane małżeństwo poddało się metamorfozie. Szczęka opada, wyglądają jak inne osoby
Poprzedni artykułUrodziła się z ”chorobą motyla”. Kiedy sama zaszła w ciążę, stał się cud
Następny artykuł65-letni aktor został ojcem. Pokazał syna i zdradził jego imię
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.