Jedna z najpopularniejszych restauratorek w Polsce, nazywana także Królową TVN, Magda Gessler przechodzi przez ciężkie chwile. W jej rodzinie pojawił się koronawirus, przez którego nie może widywać się z ukochaną wnuczką Neną. Jej córka, Lara poinformowała, że jest już po chorobie, jednak jej mąż, Piotr dalej zmaga się z objawami.

Magda Gessler to nie tylko charyzmatyczna i profesjonalna restauratorka, ale przede wszystkim kochająca mama i babcia. Niestety zmuszona jest na jakiś czas uzbroić się w cierpliwość przed kolejnym spotkaniem z wnusią, gdyż w domu jej córki Lary dalej panuje koronawirus.

Magda Gessler wnuczka

Wnuczka Magdy Gessler, Nena przyszła na świat w październiku ubiegłego roku. Jej mama, Lara przez jakiś czas wstrzymywała się z pierwszą publikacją zdjęcia nowo narodzonej córeczki, jednak po kilku dniach cierpliwość fanów została wynagrodzona. Od tamtej pory jest szczęśliwą i spełnioną mamą.

Z powodu pandemii koronawirusa kontakt Magdy z rodziną nieco się osłabił i nie może widywać swojej wnuczki tak często, jakby tego chciała. Jakiś czas temu udzieliła wywiadu dla Jastrząb Post, w którym zdradziła, że Lara robi wszystko, by ograniczyć kontakty Neny ze światem zewnętrznym:

–  Lara oddala mi wnuczkę coraz bardziej, żeby była bardziej bezpieczna. Bardzo dużo robi pracy w studiach, w miejscach bezpiecznych. Starają się trzymać tę rodzinę trochę dalej od cywilizacji – powiedziała wówczas Królowa TVN.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Niestety okazuje się, że mimo zachowywania jak największych środków ostrożności koronawirus wdarł się do jej rodziny, przez co możliwość widywania się Magdy z wnuczką jeszcze bardziej osłabła.

Magda Gessler nie może widywać się z wnuczką

Restauratorka wraz z rodziną spędziła święta Bożego Narodzenia w Hiszpanii, gdzie w młodości się edukowała, jednak od tamtej pory widują się coraz rzadziej. Jej córka, Lara kilka dni temu opublikowała na Instagramie nagranie, w którym potwierdziła, że ją i jej męża zaatakował koronawirus, jednak z objawami w dalszym ciągu zmaga się tylko Piotr:

– Niestety, trzecia fala nas dopadła, ale jesteśmy już na ostatniej prostej. W sumie ja już wyszłam, został jeszcze tylko Piotruś – powiedziała Lara Gessler.

Córka Magdy Gessler łagodnie przeszła przez chorobę, jednak w dalszym ciągu stara się nie spotykać z ludźmi, nawet z własną matką, żeby nie narazić nikogo na niechciane konsekwencje związane z chorobą:

– W moim wypadku dwa dni stanu podgorączkowego i ból głowy, potem suchość w gardle – dodawała.

Mamy nadzieję, że sytuacja już wkrótce się ustabilizuje.

Zobacz zdjęcia:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

Lara Gessler i jej rodzina zmagają się z koronawirusem.

Magda Gessler
fot. PAWEL SKRABA/East News

Z powodu choroby Magda Gessler nie może widywać swojej wnuczki.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: instagram.com, jastrzabpost.pl

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl