Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Magda Gessler opublikowała ważne zdjęcie. Ostrzegła wiele kobiet
Karol Osiński
Karol Osiński 22.03.2021 15:19

Magda Gessler opublikowała ważne zdjęcie. Ostrzegła wiele kobiet

Magda Gessler
fot. instagram.com/magdagessler_official

Magda Gessler zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcie, którym ostrzegła wiele kobiet. Pozuje na nim z papierosem i zdradziła, że właśnie przez nałóg tytoniowy zmarła jej ukochana mama. Dwa tygodnie wcześniej opublikowała na Instagramie jej archiwalną fotografię, dodając do niej bardzo wzruszający opis.

Magda Gessler niejednokrotnie wspominała, jak bardzo kochała swoją mamę i za nią tęskni. To nie pierwszy raz kiedy o niej wspomina publicznie. W końcu to ona sprawiła, że zakochała się w gastronomii.

Magda Gessler rodzice

Magda Gessler przyszła na świat jako córka korespondenta Polskiej Agencji Prasowej Mirosława Ikonowicza, oraz pochodzącej z Rosji Olgi Ikonowicz, z domu Łucek. Jej mama zawodowo zajmowała się gastronomią, do której zachęciła swoją córkę, co po latach wyszło, okazało się bardzo opłacalne.

Nazywana dzisiaj Królową TVN Magda wielokrotnie poruszała w mediach społecznościowych temat swojej mamy. Np. dwa tygodnie temu, kiedy to pokazała jej zdjęcie na Instagramie. Zdradziła przy okazji, że piękne usta odziedziczyła właśnie po niej.

Mami, jak brak mi ciebie moja ty piękna […] Usta po mamie, więc proszę uważać na niedorzeczne komentarze a propo moich ust. To dała mi mama kochana – napisała Magda Gessler.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

To tylko udowadnia, jak wielką miłością darzy swoją mamę restauratorka. Niedawno zdradziła, że nie może cieszyć się odwiedzinami u wnuczki, przy okazji przestrzegła ludzi przed lekceważeniem koronawirusa, z którym zmaga się jej córka. Teraz zaapelowała do fanów w innej sprawie.

Magda Gessler o paleniu papierosów

Gwiazda Kuchennych Rewolucji zszokowała swoich fanów, publikując zdjęcie, na którym pozuje z papierosem. Jak wiadomo Magda, nigdy nie paliła, jednak nie wrzuciła fotografii bez powodu. Zdradziła tym samym, że to właśnie nałóg palenia tytoniu zabrał z tego świata jej mamę:

Wielu kobietom wydaje się, że z papierosem wyglądają atrakcyjnie, potem się uzależniają i mają kłopoty ze zdrowiem […] Tak straciłam mamę, więc proszę was bbb .. mimo ze nawet ja z papierosem wyglądam ciekawie nigdy nie paliłam i nie będę palić. Mama wypaliła za mnie wszystkie papierosy świata […] Proszę was nie dajcie się skusić – apeluje do fanek Magda Gessler.

Profil Królowej TVN jest jednym z najchętniej obserwowanych w Polsce. Dzięki swojej rozpoznawalności, a przede wszystkim wyjątkowej charyzmie dorobiła się już ponad 1,1 miliona obserwujących.

Magda dzieli się w mediach wieloma sprawami z życia prywatnego. Jakiś czas temu opowiedziała o swoich traumatycznych zdarzeniach z dzieciństwa. Więcej na ten temat dowiecie się >tutaj<.

Zobacz zdjęcia:

Magda Gessler przestrzegła swoje fanki przed paleniem papierosów. Zdradziła przy okazji, że właśnie przez nałóg tytoniowy zmarła jej mama.

Dwa tygodnie temu opublikowała archiwalne zdjęcie swojej rodzicielki, zdradzając, że bardzo za nią tęskni.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: instagram.com