Magda Gessler zabrała głos w sprawie spotu Netflixa z udziałem Beaty Kozidrak. Restauratorce nie spodobała się reklama serialu Orange Is The New Black, w której sama kiedyś wystąpiła: Było trochę kiczowate — powiedziała dziennikarzowi portalu Przeambitni.

Magda Gessler jest znana z odważnych i szczerych wypowiedzi. W prowadzonych przez siebie Kuchennych Rewolucjach bez ogródek krytykuje uczestników programu. Tym razem oberwało się Beacie Kozidrak, która nie spełniła oczekiwań restauratorki, występując w reklamie Netflixa!

Magda Gessler ostro o Beacie Kozidrak

Reklama Netflixa promująca serial Orange Is The New Black z udziałem Magdy Gessler cieszyła się dużą popularnością wśród internautów. Serwis postanowił powtórzyć sukces i tym razem do roli więźniarki zaangażował Beatę Kozidrak. Fani serialu byli zachwyceni, ale zdaniem Magdy Gessler reklama wypadła nie najlepiej. Jej pierwsza reakcja?

– Przemilczę — powiedziała w rozmowie z portalem Przeambitni.

Gdy dziennikarz dociekał, gwiazda zdecydowała się zdradzić, co jej się nie podobało. Jak zwykle, była bardzo szczera i nie przebierała w słowach.

– Było trochę kiczowate. Niepotrzebna była tam rola samej Beaty w Beacie. Wydaje mi się, że fajniej by było, jakby zostawiła ten swój śpiew i było po prostu więźniarką. Wtedy fajniej by wyszło, a może nie mam racji — zastanawiała się Magda w rozmowie z portalem Przeambitni.

Magdzie Gessler nie spodobało się, że Beata Kozidrak w reklamie śpiewała jedną ze swoich piosenek, Lola, Lola, czym podkreśliła, że na co dzień zajmuje się śpiewem. Co ciekawe, restauratorka w swoim spocie sama zachowywała się dokładnie tak jak w Kuchennych Rewolucjach.

Beata Kozidrak: Netflix

Beata Kozidrak na razie nie wypowiedziała się na temat zarzutów Magdy Gessler, jednak komentarze internautów mówią same za siebie. Spot wyświetlono już ponad 300 tysięcy razy. Ponadto użytkownicy YouTube dostrzegli, że jedna z postaci, która na początku spotu czyści podłogę wygląda… jak Magda Gessler!

– Gessler na początku czyści podłogę!

– Madzia i Beatka w jednym więzieniu, zapowiada się dobrze.

– Wyciągnęliście kartę Beaty, nie jestem w stanie z tym walczyć.

Czy jest szansa na to, że panie wspólnie wystąpią w reklamie? Magda Gessler stanowczo zaprzecza. Zdaniem restauratorki Beata ma bardzo dużą osobowość, a ona jest indywidualistką. Jak mówi, każda z nich powinna pójść swoją drogą!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mAGDA GESSLER
Netflix Polska

Beata Kozidrak wzięła udział w najnowszym spocie Netflixa.

MAGDA GESSLER
Netflix Polska

Jej występ nie spodobał się Magdzie Gessler, która uznała go za kiczowaty!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie wyrzucaj ich na śmietnik. Meble z PRL znów w modzie, możesz na nich dużo zarobić
  2. Tomasz Sekielski w szpitalu. Dziennikarz opublikował nagranie, jest podłączony do aparatury
  3. Nie żyje Anna Lenartowicz-Stępkowska. Aktorka „M jak Miłość” zmarła niespodziewanie
  4. Pisarz pożegnał Piotra Woźniaka-Staraka. Napisał dotąd nieznane fakty z jego życia
  5. Na chwilę przed tragedią w łodzi Staraka oprócz tajemniczej Ewy był ktoś jeszcze. Na jaw wychodzą nowe fakty
  6. Zuzia dostała zaproszenie na ślub. Znalazła w nim kartkę z żądaniami pary młodej i aż się w niej zagotowało

Źródło: Przeambitni

Poprzedni artykułOtylia Jędrzejczak po raz pierwszy o śmierci brata. ”Będzie to bardzo szczera opowieść”
Następny artykułJak się ubrać do biegania? Poznaj trendy i czuj się wygodnie
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.