Lelum.pl

Fot. Jakub Kaminski/East News, Warszawa, 22.08.2019. Jesienna ramowka TVN N/z: Magda Gessler

Magda Gessler zarobiła 72 tysiące złotych w sekundę. Aż trudno uwierzyć, czym się teraz zajmuje

24 Grudnia 2020

Autor tekstu:

Aleksandra Kwaterkiewicz

Magda Gessler to nie tylko doskonała restauratorka, ale przede wszystkim bardzo skuteczna bizneswoman. Swoją pozycję w świecie kulinarnym wykorzystuje, by powiększać swój majątek.

Magda Gessler to nie tylko doskonała restauratorka, ale przede wszystkim bardzo skuteczna bizneswoman. Swoją pozycję w świecie kulinarnym wykorzystuje, by powiększać swój majątek.

Patelnie firmy MG Home są nowym biznesem restauratorki. Wielu Polaków ufa wyczuciu smaku i wiedzy prowadzącej Kuchenne rewolucje. Nic więc dziwnego, że patelnie sygnowane jej nazwiskiem cieszą się takim zainteresowaniem. Oczywiście zarobek 72 tysięcy w sekundę Gessler zawdzięcza promocji.

Magda Gessler doskonale powiększa swój majątek

Restauratorka bardzo dba o swoje finanse i umie zarządzać swoim nazwiskiem. Jako osoba publiczna kwestionująca często nieudane oblicze polskiej kuchni zyskała ogromną popularność. Jej program wciąż w tej samej konwencji dotarł już do 21 sezonu, mimo braku zmian, Kuchenne Rewolucje oglądają miliony Polaków.

Magda Gessler jest bardzo barwną postacią. Jej zachowanie w programie czasem szokuje, innych zachwyca. Jednak patrząc na jej kwitnące interesy, możemy się domyślić, że restauratorka ma zdecydowanie więcej zwolenników niż przeciwników swoich metod, które stosuje w programie TVN.

Gessler wykorzystuje swój potencjał jako osoby publicznej przede wszystkim w swoich restauracjach, które, mimo że nie należą do tanich, cieszą się zainteresowaniem. (Ile kosztuje pomidorowa u Gessler? My wiemy i pisaliśmy o tym >tutaj<).

Oprócz tego restauratorka występuje w reklamach. Zdarzyło się jej promować parówki, płyn do naczyń czy suplementy diety. Strzałem w dziesiątkę okazało się wypuszczenie autorskiej linii lodów. Nic więc dziwnego, że i tak cieszące się zainteresowaniem naczynia do gotowania z jej autorskiej firmy rozeszły się, jak podaje SE, w sekundę. Obniżka na Black Friday także zrobiła swoje.

Ile zarabia Magda Gessler?

Doniesienia na temat zarobków Magdy Gessler są powalające. SE twierdzi, że w rok za Kuchenne Rewolucje restauratorka zarabia nawet milion złotych. Produkcja zarabia bowiem nie tylko na samej oglądalności, ale także na powtórkach i lokowaniu produktów.

Jak podaje portal Natomiast dane dotyczące najnowszej edycji podane przez TVN są również zadowalające. Wynika z nich, że trzy pierwsze odcinki serii 21. obejrzało 1,64 miliona osób.

Zaś szczegółowe informacje dotyczące zarobków restauratorki nie są znane. Gessler prowadzi wiele działalności, ma wiele restauracji. Możemy jedynie się domyślić, że roczne zarobki są naprawdę duże.

Wysokie kwoty na koncie są więc potwierdzeniem filozofii Magdy Gessler, która jest zwolenniczką ciężkiej pracy z uczciwym i czułym podejściem do klienta. Jeśli swoje tezy, które znamy z Kuchennych rewolucji, stosuje w życiu i zarabia na tym krocie, może warto jej posłuchać?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

magda gessler
fot. instagram.com/ magdagessler_official

Magda Gessler zdecydowanie wie, jak zarabiać pieniądze.

magda gessler
fot. instagram.com/magdagessler_official

Przedsiębiorczość odziedziczyły po Magdzie Gessler jej dzieci. Lara i Tadeusz prowadzą swoje interesy.

Magda Gessler
fot. kadr z programu „Kuchenne rewolucje”, player.pl

Polacy uwielbiają Kuchenne rewolucje, mimo że format programu nie zmienił się od 21 sezonów.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Tagi:

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Mistrzyni Polski i córka byłego prezydenta wspierają Kubackich. Wymowny "gest" Aleksandry Kwaśniewskiej
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Joanna Racewicz 20 lat temu wyglądała jak kompletnie inna osoba. Aż trudno uwierzyć
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Allan wyniósł się na swoje, ma piękną dziewczynę. Co na to Edyta Górniak? "Jest go dla mnie coraz mniej"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Dorota Chotecka w latach szkolnych wyglądała jak milion dolarów. Pokazała zdjęcie "Ale dżaga!"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Nie tylko Anna kibicowała na trybunach. Iwona Lewandowska pokazała klasę, wybrała zaskakujący dodatek
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Synek Barbary Kurdej-Szatan wyszedł od fryzjera, ludzi zatkało. "Oczywiście się spłakałam"
Czytaj więcej >
Aleksandra Kwaterkiewicz

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​[email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]