Magda Gessler to niekwestionowany autorytet kulinarny, gwiazda Kuchennych rewolucji i Masterchefa. Najsłynniejsza polska restauratorka podzieliła się radami, jak przy okazji walentynek, mieć udaną randkę i kontynuować ją w sypialni. Według Magdy Gessler istotne znaczenie mają afrodyzjaki, a konkretniej… płynny mózg krewetki. 

Romantyczna kolacja dla dwojga to zawsze dobry pomysł na spędzenie 14 lutego. Coraz więcej zakochanych decyduje się na spędzenie jej w domu. Jednak co wtedy przygotować swojemu ukochanemu lub ukochanej? Według Magdy Gessler, walentynkowa kolacja powinna składać się przede wszystkim z ryb i owoców morza.

Na walentynkową kolację polecam ogólnie ryby i owoce morza. Kolacja musi być lekka i dania takie, które łatwo zjeść, żeby nie robić cyrku przed ukochanym. Do tego różowe schłodzone wino albo szampan. Wino czerwone jest dobre, ale wywołuje wypieki, a różowe wzmaga emocje i chłodzi podniebienie – zdradziła Magda Gessler w wywiadzie z Super Expressem.

ZOBACZ TEŻ: Przez żołądek do pieniędzy?! Nie uwierzysz ile zarabiają Gessler, Makłowicz, Amaro

Magda Gessler: ssij krewetkę

Afrodyzjak to substancja, która stymuluje lub zwiększa pożądanie. Wiele jest chemicznych środków, które mogą polepszyć nasze życie seksualne. Ale po co wydawać pieniądze i faszerować się chemią, skoro możemy korzystać z naturalnych i szeroko dostępnych produktów? Według Gessler najlepszy jest mózg krewetki.

Według mnie najlepszym afrodyzjakiem jest płynny mózg krewetki. Uzyskuje się go z dużej świeżej krewetki, tzw. karabińczyka. Robi się ją na grillu z solą i oliwą, jak już jest gotowa oddzielamy tułów od głowy. Głowę można wyssać albo przelać mózg do kieliszka. Ma brunatno-różową barwę i trudny smak, ale jest przepyszny – wyznaje Gessler.

Po wyssaniu tego niezwykłego afrodyzjaku, według Magdy Gessler, jesteśmy gotowi na długi i przyjemny seks.

Wypicie takiego drinka wspólnie z osobą, na którą masz apetyt, doprowadza atmosferę do zenitu. Żeby się odważyć na taką ucztę, która dla jednych jest obrzydliwa, a dla mnie sensualna, trzeba mieć ochotę na seks – dodaje Gessler w rozmowie z „SE”.

ZOBACZ TEŻ: 10 NIEZNANYCH faktów z życia Magdy Gessler

źródło: se.pl

ZOBACZ GALERIĘ: 

https://www.instagram.com/p/Be3qYlKn9Eh/?taken-by=magdagessler_official

ładowanie...

Zobacz również