Magda Gessler i Weronika Rosati to nazwiska, które nigdy nie schodzą z nagłówków tabloidów. W dodatku okazało się, że obie panie łączy nie tylko kłótnia, którą właśnie rozpętały się na Instagramie, ale też… pewien znany mężczyzna! O co pokłóciła się Magda Gessler i Weronika Rosati?

Magda Gessler słynie z tego, że czy ma coś do powiedzenia, czy nie — i tak decyduje się podzielić swoją opinią. Tak też było tym razem. Jej krótki komentarz pod wpisem Weroniki Rosati wywołał burzę w sieci. Aktorka postanowiła zresztą odbić piłeczkę. Choć wydaje się, że panie bardzo się od siebie różnią, okazuje się, że mają ze sobą więcej wspólnego, niż może się wydawać. 

Kim jest Magda Gessler?

Magda Gessler to chyba najbardziej znana polska restauratorka. Własnych lokali ma w Polsce kilkanaście, ale to nie wszystko, bo jest także osobowością telewizyjną. Widzowie znają ją z reality show Kuchenne rewolucje, gdzie pomaga właścicielom podupadających restauracji postawić interes na nogi. Poza talentem kulinarnym i ręką do interesów słynie z ciętego języka i burzy kręconych włosów. Dla niektórych może być zaskoczeniem, że niestroniąca od luksusów i bywająca regularnie na bankietach Magda Gessler jest siostrą Piotra Ikonowicza — niegdyś polityka, a dziś znanego lewicowego działacza społecznego, działającego na rzecz osób ubogich i wykluczonych.

Magda Gessler i Weronika Rosati — co je łączy?

Powinno się raczej zapytać o to, kto je łączy. Oczywiście, mężczyzna!

Piotr Adamczyk słynie z sercowych perypetii, nie tylko na ekranie. Znany aktor spotykał się — lata temu i przez krótki czas, bo zaledwie kilka miesięcy — z Magdą Gessler. Ich związek był jednak szeroko komentowany przez media.

W 2014 roku Piotr Adamczyk zaczął spotykać się z Weroniką Rosati. Dwa lata później związek aktorskiej pary się zakończył. To jednak nie wszystko — ostatni partner Weroniki Rosati, lekarz Robert Śmigielski to także znajomy Piotra Adamczyka i Magdy Gessler…Robert Śmigielski jest ojcem dziecka Rosati — małej Elizabeth. Para niedawno się rozstała.

Kłótnia o prezent z przeszłością w tle

Ostatnio aktorka i mama małej Elizabeth postanowiła pochwalić się na Instagramie, prezentem, jaki jej kupiła. Okazało się, że to bransoletka Svarowskiego — można spodziewać się, że luksusowa. Magda Gessler skomentowała to jednym słowem – ”Przesada”. Aktorka z kolei odpowiedziała w taki sposób:

– Musiałam zadbać o prezent za oboje rodziców sama. Biżuteria będzie pamiątką na całe życie. Poza tym, chyba Ty nie jesteś zwolenniczką minimalizmu? 😉 Pozdrawiamy ciocię Magdę:* – napisała Weronika Rosati.

Jak myślicie, panie zakopią wojenny topór? 

ZOBACZ ZDJĘCIA: 

Magda Gessler
Fot. Instagram.com @magdagessler_official

Magda Gessler to nie tylko znana restauratorka, ale też popularna osobowość telewizyjna. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułKłótnie w związku o byle co. Świadczą o kilku rzeczach
Następny artykułPies do bloku. Rasy które najlepiej sprawdzą się w bloku