Magda Gessler kiedyś wyglądała zupełnie inaczej. Do sieci trafiło zdjęcie z osiemnastych urodzin Marcina Tyszki, gdzie była obecna słynna restauratorka. Zdjęcie sprzed 25 lat wywołało furorę w sieci! Jak wtedy wyglądała kreatorka stylu i smaku?

Wizerunek Magdy Gessler ewoluował w ciągu kilkudziesięciu lat. Na rozgrzewającym Internet do czerwoności zdjęciu wygląda niesamowicie! Mimo iż Magda Gessler kiedyś wyglądała inaczej, charakterystyczny błysk w jej oku pozostał niezmienny od lat. 

Magda Gessler kiedyś wyprawiła urodziny Tyszce

Marcin Tyszka zamieścił wspólne zdjęcie z Magdą Gessler. Nie byłoby w tym nic dziwnego, ponieważ fotograf przyjaźni się z restauratorką. Zdjęcie wstawione przez Tyszkę zostało zrobione w 1994 roku, dzień po hucznej imprezie urodzinowej Marcina. Na zdjęciu Magda Gessler wygląda, o wiele szczuplej niż teraz. Metamorfoza, jaką przeszła jest oszałamiająca. Co ciekawe, Magda Gessler urządziła 18. urodziny Tyszce w swojej kultowej już dziś restauracji U Fukiera.

– Rok 1994 … kawa z Magdą Gessler w hotelu Bristol w Warszawie. Pamiętam dokładnie – spotkaliśmy się w kawiarni po moich osiemnastych urodzinach, które Magda zorganizowała mi w swojej bajkowej restauracji U Fukiera. Tyle lat minęło, a przyjaźń pozostała i mój sweterek też, czasem go zakładam. Bardzo się zmieniliśmy? Lara Gessler miałaś wtedy 5 lat – napisał Marcin pod zdjęciem opublikowanym na Instagramie.

Jak wyglądała Magda Gessler w młodości?

Magda Gessler jest największą gwiazdą TVN. Jej program Kuchenne Rewolucje po ośmiu latach na antenie wciąż gromadzi milionową widownię. Oprócz programów telewizyjnych Gessler prowadzi kilka świetnie prosperujących restauracji, pisze książki i maluje. Nie zawsze jednak Magda Gessler wiodła życie w luksusie. Jako młoda kobieta, podczas choroby swojego męża sama musiała stanąć na wysokości zadania i utrzymać dom.

W programie W roli głównej wspominała jak sama wraz ze swoją gosposią robiła cateringi dla kilkuset osób. Tak ciężka praca zahartowała restauratorkę i nauczyła jej wielkiego szacunku do pracy i pieniędzy.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Magda Gessler kiedyś
instagram.com/tyszka_marcin

Magda Gessler z Marcinem Tyszką dzień po jego osiemnastych urodzinach na kawie w Hotelu Bristol w Warszawie. Co ciekawe, urodziny Tyszki odbyły się w restauracji Gessler U Fukiera.

magda gessler kiedyś
instagram.com @magdagessler_official

Restauratorka doświadczenia przed kamerą nabrała wiele lat przed karierą w TVN. Magda Gessler w 1996 roku prowadziła na antenie telewizji Polsat program: Smakosze i rozkosze. Wyglądała kompletnie inaczej niż teraz.

Magda Gessler kiedyś
facebook.com/magdagessler.official/

W restauracjach Gessler jadali najwybitniejsze osobistości świata polityki, muzyki, mody czy rozrywki. Jakiś czas temu na swoim Facebooku Magda przypomniała wizytę Naomi Campbell w jednej z jej restauracji. Obie panie zmieniły się diametralnie. 

Magda Gessler kiedyś
facebook.com/magdagessler.official/

Tak słynna restauratorka wyglądała w liceum. Zdjęcie zamieściła na swoim Facebooku.

Magda Gessler kiedyś
instagram.com/magdagessler_official

Mimo upływu lat Magda Gessler i Marcin Tyszka wciąż są przyjaciółmi. Obydwoje są bardzo zapracowani, więc widują się sporadycznie w Warszawie na imprezach TVN.

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Czym jeździ Magda Gessler? To limuzyna warta więcej niż mieszkanie
  2. Mąż Bogumiły Wander woził ją na spotkania z kochankiem. Poznajcie szczegóły romansu
  3. Szparagi: dziewczyny, które podbiły polski internet. Są po prostu genialne!
  4. Gwiazda Polsatu odsłoniła ciążowy brzuch. Wtedy jej mąż zrobił coś WSPANIAŁEGO

źródło: jastrzabpost.pl