Magda Gessler: mężowie byli jednymi z najważniejszych mężczyzn w życiu gwiazdy Kuchennych rewolucji. Kilkakrotnie stawała przed ołtarzem, a mężczyźni, których kochała, mieli ogromny wpływ na jej życie. Ile mężów miała Magda Gessler i kim są? Dowiedźmy się.

Jest nie tylko ulubioną restauratorką Polaków, lecz także zadbaną i atrakcyjną kobietą. Nic dziwnego, że gwiazda TVN nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony płci przeciwnej! Kim byli mężczyźni, którym udało się tak ująć ją za serce, że zgodziła się stanąć z nimi przed ołtarzem? Magda Gessler: mężowie prowadzącej Kuchenne rewolucje są równie wyjątkowi, jak ona sama.

Magda Gessler mężowie. Kim był Volkhart Müller?

Volkhart Müller był pierwszym mężem Magdy Gessler oraz ojcem jej pierworodnego syna Tadeusza. Para poznała się, kiedy przyszła restauratorka studiowała na Królewskiej Akademii Sztuk Pięknych w Madrycie.

Müller pochodził z Niemiec, a w Hiszpanii pracował jako korespondent tygodnika Der Spiegel. Ze śliczną Polką dzieliła go jedenastoletnia różnica wieku, jednak żadnej ze stron to nie przeszkadzało. Byli w sobie głęboko zakochani i niedługo zdecydowali się na ślub. Niestety, mężczyzna zachorował na raka skóry. W chwili śmierci miał zaledwie czterdzieści cztery lata, a Gessler – trzydzieści trzy.

Po śmierci ukochanego Magda Gessler zdecydowała się na powrót do Polski. Nie spodziewała się, że niebawem los postawi na jej drodze kolejną miłość!

Kim jest Piotr Gessler?

Magda Gessler z synem Tadeuszem Müllerem spędzali akurat wakacje w Polsce, kiedy kobieta poznała braci Adama i Piotra Gesslerów. Mężczyźni pochodzili ze znanej w Warszawie rodziny restauratorów.

Młoda wdowa spotkała ich przypadkiem, kiedy akurat odwiedziła rodzinną kawiarnię Gesslerów. Co ciekawe, wpadła w oko im obu! Trzydziestokilkuletnia kobieta odwzajemniła uczucia jednego z braci. Magda Gessler przyjęła oświadczyny Piotra, jednak jak podaje plotek.pl, o rękę poprosił ją również… Adam Gessler!

– To był zupełny przypadek, że trafiłam akurat do kawiarni braci Gesslerów i obaj panowie zaproponowali mi małżeństwo. Wybrałam jednego z nich – wyjawiła w rozmowie z portalem money.pl.

Para doczekała się narodzin Lary Gessler, ukochanej córki restauratorki. To właśnie w czasie związku z Piotrem Magda Gessler odkryła w sobie pasję restauratorską. Niestety, ich związek nie przetrwał próby czasu.

Kim jest Waldemar Kozerawski?

Na szczęście dziś Magda Gessler jest w szczęśliwym związku małżeńskim. Restauratorka wyszła za mężczyznę, którego znała przez pół życia, jednak dopiero wiele lat później zdecydowali się być razem. To Waldemar Kozerawski.

Kim jest Waldemar Kozerawski? Mąż Magdy Gessler jest uznanym chirurgiem plastycznym i mieszka na co dzień w Toronto. Swoją przyszłą żonę poznał na przyjęciu, organizowanym przez ich wspólnego znajomego z Polski. Przez trzy miesiące byli nierozłączni. Niestety, romans zakończył się, ponieważ oboje musieli wyjechać – ona na studia w Hiszpanii, on do Toronto.

Para spotkała się ponownie dopiero po wielu latach, kiedy Magda Gessler miała za sobą już dwa małżeństwa. Okazało się, że Waldemar Kozerawski przyjechał na zjazd lekarzy, którego organizacji podjęła się właśnie restauratorka. Wtedy odkryli, że stara miłość rzeczywiście nie rdzewieje.

Magda Gessler: mężowie gwiazdy TVN byli wyjątkowymi mężczyznami. Historia jej życia to idealny materiał na film!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

magda gessler mężowie
fot. instagram.com @magdagessler_official

Magda Gessler mężowie: restauratorka wychodziła za mąż aż trzy razy.

magda gessler mężowie
fot. instagram.com @magdagessler_official

Magda Gessler zawsze cieszyła się powodzeniem u mężczyzn.

magda gessler mężowie
fot. instagram.com @magdagessler_official

Po przyjeździe do Polski gwiazda TVN podbiła serca dwóch braci jednocześnie.

magda gessler mężowie
fot. instagram.com @magdagessler_official

Magda Gessler mężowie: obecnym partnerem restauratorki jest mężczyzna, z którym przed laty miała romans.

magda gessler mężowie
fot. instagram.com @magdagessler_official

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski: para żyje w związku na odległość.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Marta Linkiewicz zarobiła fortunę na Fame MMA 3? Kwoty są olbrzymie
  2. Ile zarabia się w Zarze? Dowiedź się, czy pracownicy dostają ubrania
  3. Anna Wyszkoni oskarżona o KRADZIEŻ! Autor tekstów „Łez” wysunął mocne oskarżenia
  4. Córka Kukiza jest ciężko chora! „Ból, ból i jeszcze raz ból”

źródła: fakt.pl, plotek.pl, plejada.pl

Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.