Magda Gessler ostro odpowiedziała fance, która skomentowała wygląd jej córki. 9 lipca restauratorka obchodziła 66. urodziny. Z tej okazji jej córka Lara i syn Tadeusz nagrali dla mamy urodzinowy filmik. Jeden z komentarzy sprawił, że Magda Gessler nie wytrzymała!

Magda Gessler słynie z odważnych i kontrowersyjnych komentarzy, które zamieszcza w swoich mediach społecznościowych. Czasem jednak musi ostro zareagować na wpisy, które pojawiają się na jej profilu. Tym razem trudno było jej się powstrzymać, bo chodziło o jej ukochaną córkę!

Magda Gessler: urodziny

Lara i Tadeusz nagrali filmik, na którym składają mamie życzenia. Kupili też piękne kwiaty, które czekają na nią w jej restauracji. Dlaczego nie wręczyli go Magdzie Gessler? Gwiazda akurat przebywa w Meksyku, dlatego bukiet odbierze dopiero za jakiś czas! Wzruszona i zadowolona z niespodzianki udostępniła jednak nagranie na swoim profilu. Fani restauratorki dołączali się do życzeń. Nie wszyscy jednak byli mili. Pojawił się komentarz, którego autorka sugerowała, że Lara Gessler cierpi na poważną chorobę, wpływającą na wygląd twarzy. Gwiazda musiała stanąć w obronie córki i zrobiła to w charakterystyczny dla siebie sposób.

– Pani choruje na zanik mózgu […] wstyd: won mi stąd zazdrosna babo — napisała ostro Magda Gessler.

Mocne słowa? Fani Magdy zdecydowanie ją poparli i stanęli w obronie Lary. Nie mogli zrozumieć, jak można w taki sposób wypowiadać się o czyjejś urodzie! Byli zniesmaczeni.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Magda Gessler: Instagram

Wśród internautów wywiązała się dyskusja na temat standardów piękna i kwestii poprawiania urody. Zwrócili też uwagę, że Lara wygląda… normalnie. 

– Wiele głupich komentarzy przeczytałam w internecie, ale Pani wygrał z wszystkimi.

– Wygląda zwyczajnie i naturalnie, ale trzeba czasem zejść z insta, żeby zobaczyć, jak wyglądają realni ludzie.

– Magda, pięknie skomentowane. Na hejt trzeba reagować od razu.

Pisali oburzeni. Zgadzacie się, że spędzanie dużej ilości czasu na Instagramie zaburza postrzeganie rzeczywistości? Internauci natychmiast stanęli w obronie naturalności Lary, ale ona sama w żaden sposób nie zareagowała. 

ZOBACZ ZDJĘCIA MAGDY GESSLER:

Magda Gessler
instagram.com/magdagessler_official

Magda Gessler ostro odpisała na komentarz dotyczący jej córki.

Magda Gessler
instagram.com/magdagessler_official

Restauratorka ma bardzo dobre relacje ze swoimi dziećmi i bardzo je wspiera.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Alicja Resich-Modlińska przeszła spektakularną metamorfozę! Operacje plastyczne czy dobre geny?
  2. Anna Samusionek kiedyś była równie piękna, co teraz. Gwiazda opublikowała zdjęcia sprzed lat.
  3. Ewa Farna zagrała w filmie! Piosenkarka wystąpiła w czeskim filmie, gdzie zagrała…listonoszkę
  4. Ania „AniKa” Dąbrowska wygrała drugą edycję The Voice Kids. 13-latka cierpi na nieuleczalną chorobę. „Nie mam za dużo czasu”
  5. Co studiowała Krystyna Pawłowicz? Skończyła prestiżowy kierunek

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.