Sylwester dla niektórych skończył się o godzinie 6 rano dnia następnego. Są jednak tacy, u których imprezowy nastrój został jeszcze długo po. Zobaczcie jak bawiła się Magda Gessler.

Magda Gessler, gospodyni programu „Kuchenne Rewolucje” i znana restauratorka, słynie z dobrego humoru a także z zamiłowania do dobrej zabawy. Mistrzyni ciętej riposty stale pojawia się na najważniejszych imprezach w Warszawie. Zawsze uśmiechnięta, kochana przez fanów.

Ja wciąż tańczę

Magda znowu pokazała nam, jak powinniśmy się bawić. Sylwester nie skończył się u niej nad ranem. O godzinie 18 nadal trwał, nie było mowy o zmęczeniu. Na swoim Instagramie umieściła filmik, na którym widać jak restauratorka bawi się i tańczy nadal, mimo że sylwester dawno się skończył. „18:00 a Ja Wciąż tańczę!!!!” swój post oznaczyła imprezowymi tagami #dance, #sylwester, #2018. Magda Gessler jak widać, chce przywitać nowy rok w szampańskim humorze. W końcu jaki sylwester, taki cały rok. Takiej energii do życia i zabawy możemy jej tylko pozazdrościć.

Zobacz wideo: 

ZOBACZ TEŻ: 10 NIEZNANYCH faktów z życia Magdy Gessler

A Wy skończyliście już swojego sylwestra? Bessos kochani!

źródło: Instagram