Magda Gessler w ostatnich latach dzięki swojemu programowi naprawiła wiele polskich restauracji. Okazuje się, że nie wszystkie o tym pamiętają – lokal w Toruniu nie przyznaje się do udziału w „Kuchennych rewolucjach”.

  • Magda Gessler cztery lata temu odwiedziła jedną z toruńskich restauracji
  • Mimo spektakularnego sukcesu metamorfozy, lokal dziś nie chwali się udziałem w programie
  • Okazuje się, że właścicieli spotkał ogromny hejt

Magda Gessler przez lata poprawiła jakość wielu polskich restauracji. Większość z nich z dumą o tym informuje, ale nie jeden z toruńskich. Właściciele tłumaczą, czemu nie mówią o udziale w programie.

Magda Gessler naprawiła restaurację w Toruniu

Magda Gessler od lat podróżuje po Polsce ze swoim słynnym programem „Kuchenne rewolucje”. Przed kamerami TVN odwiedza różne restauracje w Polsce i podejmuje się wyzwania pomocy w rozkręceniu biznesu. Przeważnie jej zmiany są ostre, ale zawsze przynoszą spodziewany efekt.

W 2017 zawitała z kamerami do Torunia, na zaproszenie jednej z restauracji znajdujących się na tamtejszej starówce. We włoskiej knajpie wiało pustkami, mimo oferowania ciekawych potraf zagranicznej kuchni. Magda Gessler zdecydowała się na mocne zmiany w restauracji.

Metamorfoza lokalu okazała się, jak zwykle, udana. Restauratorka zmieniła jej nazwę na „La Nonna Siciliana”, zdecydowała się na marketing oparty o promowanie włoskich aspektów restauracji. Był to strzał w dziesiątkę – do restauracji zaczęły ściągać tłumy.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Restauracja nie przyznaje się do wizyty Magdy Gessler

W mniej znanym programie „Kuchenne rewolucje. Powroty” mogliśmy oglądać jak sobie radzili właściciele kilka miesięcy po wizycie znanej restauratorki. Charles Daigneault znany z „Masterchefa” był zadowolony po wizycie w „La Nonna Siciliana”. Właściciele wówczas nie zaprzepaścili sukcesu po programie.

Jak sytuacja wygląda dziś, po 4 latach? Przede wszystkim szokuje fakt, że trudno się doszukać informacji, że restauracja brała w ogóle udział w programie Magdy Gessler. Okazuje się, że właściciele celowo o tym nie informują – mieli spotykać się ze sporą falą krytyki za udział w „Kuchennych rewolucjach”.

Okazuje się jednak, że restauracja zdecydowanie trzyma poziom. Dziennikarze Wirtualnej Polski spróbowali dań z karty i trzeba przyznać, że efekt nie był rozczarowujący. Dziś włoska restauracja pracuje na własną markę, bez pomocy reklamowania się wizytą Magdy Gessler.

Źródło: Wirtualna Polska

Artykuły polecane przez redakcję Lelum: