Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Magda Gessler ma powody do dumy! Jej syn dostał program w TVN
Barbara Ruppel
Barbara Ruppel 27.08.2018 14:06

Magda Gessler ma powody do dumy! Jej syn dostał program w TVN

Magda Gessler
Fot.instagram.com @magdagessler_official

Magda Gessler ma kolejny powód do dumy — najpierw jej córka, Lara odniosła medialny sukces, teraz przyszła kolej na jej syna, Tadeusza Müllera, który idąc w ślady swojej sławnej mamy i siostry, wyruszył na podbój show-biznesu.

Syn Magdy Gessler ma otrzymać swój własny program kulinarny, w którym będzie opowiadał o zdrowym odżywianiu, zbilansowanej diecie i dobrym samopoczuciu. Czekacie?

Magda Gessler ma dzieci?

65-letnia restauratorka ma troje dzieci: Larę i Mikołaja z małżeństwa z Piotrem Gesslerem, a także syna Tadeusza z małżeństwa z Volkhartem Müllerem.

Jak zdradziła Magda Gessler, jej najstarszy syn, Tadeusz nie lubi być kojarzony ze swoją sławną mamą, by otrzymywać biznesowe propozycje, woli sam na wszystko zapracować. Magazyn Party w rozmowie z kreatorką stylu i smaku zapytał Gessler o Tadeusza:

– On jest bardzo skromny i niechętnie opowiada o swoich osiągnięciach. Ale kocha życie i jest człowiekiem renesansu, z licznymi talentami, a przede wszystkim niezwykłym spojrzeniem na kuchnię i biznes. Ufam mu. Jest moim autorytetem kulinarnym.

Magda Gessler ma racje, Tadeusz nie próżnuje. Ogółem udało się otworzyć kilkanaście lokali, w tym w 2006 roku w Warszawie z jego inicjatywny powstała pierwsza w Polsce hiszpańska restauracja Tapas bar.

Magda Gessler ma syna?

Tadeusz Müller dostał propozycję własnego programu kulinarnego od stacji TVN. Nowy, autorski program ma pojawić się na antenie TVN Style w wiosennej ramówce. Magda Gessler bardzo wspiera poczynania kulinarne swojego syna, myślicie, że nowy program będzie hitem?

Nie znamy jeszcze dokładnej nazwy nowego programu Tadeusza Müllera, wiemy natomiast, że syn popularnej restauratorki będzie w nim opowiadał o zdrowym odżywianiu, a także o leczeniu ciała i ducha przy pomocy odpowiednio dobranej diety. Jeśli prognozy się nie mylą, szykuje się prawdziwy hit!

Myślicie, że Magda Gessler pojawi się w nowym programie syna? Będziecie oglądać?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”51″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”1″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

ZOBACZ TEŻ:

  1. „Pierwsza miłość”. Gwiazda serialu zaręczyła się na luksusowych wakacjach! Po kilku miesiącach znajomości
  2. Barbara Kurdej-Szatan w „Tańcu z Gwiazdami”? Zaproponowali jej gigantyczną kwotę
  3. Deynn i Majewski już W POLSCE! Tęskniliście?

źródło: jastrzabpost.pl