Magda Gessler schudła w szaleńczym tempie! Od lat zachwyca charyzmatyczną osobowością, odważnymi wypowiedziami, a od jej stylizacji trudno oderwać wzrok. Niedawno restauratorka zaskoczyła wielu fanów i przeszła spektakularną metamorfozę. Gwiazda stacji TVN schudła tak bardzo, że spadają z niej ubrania! Jaki jest powód odmienionej sylwetki? Czy to wynik rezygnacji z mięsa?

Wobec gwiazdy trudno przejść obojętnie. Gwiazda programu Kuchenne rewolucje zawsze wzbudza olbrzymie emocje, a każdy jej ruch jest bacznie śledzony przez jej wielbicieli. Wiele osób z pewnością zauważyło, że w ostatnim czasie Magda Gessler schudła. W jaki sposób udało jej się osiągnąć taki efekt?

Jak schudła Magda Gessler? 

Magda Gessler w ostatnim czasie sporo schudła, co nie umknęło czujnym obserwatorom charyzmatycznej restauratorki. W rozmowie z Vivą!

– Jadłospis dla mnie nie został skrupulatnie ułożony przez nikogo, bo ja sama świetnie znam się na dietach. Nikt też nie wie lepiej, co mi szkodzi, a co powinnam jeść. Kieruję się intuicją, ale przede wszystkim wiedzą. Kto ma ją mieć, jeśli nie ja – zdradziła gwiazda w rozmowie z Vivą!

W jednym z artykułów pisaliśmy już, że gwiazda unika pieczywa i to właśnie dzięki temu udało jej się zrzucić nadprogramowe kilogramy. Gwiazda TVN za radą syna zrezygnowała również z mięsa, który negatywnie wpływa na jej samopoczucie, to również bez wątpienia przysłużyło się do utraty wagi, którą widać gołym okiem.

Gwiazda TVN w wiosennej stylizacji

Magda Gessler od zawsze przyciąga uwagę otoczenia – burza loków, fantazyjne stylizacje i pewny krok zwracają uwagę. Nie dziwi więc fakt, że paparazzi z łatwością reporterzy wypatrzyli gwiazdę na jednej z warszawskich ulic. W Super Expressie możemy zauważyć zdjęcia, na których Gessler ubrana jest w kolorową stylizację niczym pani wiosna! Okazało się jednak, że spodnie restauratorki były zbyt luźne i musiała je co chwilę podciągać. 

Magda Gessler jeździ po Polsce i nieustannie smakuje potraw z różnych zakątków naszego kraju. Utrzymywanie stałej wagi w przypadku restauratorów jest naprawdę trudne, jednak Magda Gessler doskonale zna się na potrawach i stworzyła dietę dopasowaną do jej potrzeb. 

Trzeba przyznać, że gwiazda wygląda zachwycająco! 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

magda gessler schudła
instagram.com @magdagessler_official

Magda Gessler zawsze wybiera niebanalne stylizacje.

magda gessler schudła
instagram.com @magdagessler_official

Restauratorka jest bardzo aktywna w swoich mediach społecznościowych.

magda gessler schudła
instagram.com @magdagessler_official

Burza loków to jej znak rozpoznawczy.

magda gessler schudła
instagram.com @magdagessler_official

Magda Gessler schudła i z miejsca wzbudziła poruszenie kolorowej prasy.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułUczestnik programu ”Agent Gwiazdy” zmaga się z poważną chorobą. Musi bardzo uważać
Następny artykułKim jest żona Romana Giertycha, Barbara Giertych? Miała 17 lat, gdy poznała męża