Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Magda Gessler w przykry sposób potraktowana przez właścicielkę restauracji. Musiała przerwać „Kuchenne rewolucje”
Natalia Niewczas
Natalia Niewczas 06.06.2021 16:08

Magda Gessler w przykry sposób potraktowana przez właścicielkę restauracji. Musiała przerwać „Kuchenne rewolucje”

Kuchenne rewolucje Magdy Gessler
PIOTR LAMPKOWSKI/SE/EASTNEWS/East News

Zaskakujące sceny w „Kuchennych rewolucjach”. Właścicielka jednej z restauracji w Katowicach była bardzo niezadowolona z działań Magdy Gessler. Jak przyznała pani Justyna przed kamerą, zdecydowała się na udział w programie z powodu możliwości zareklamowania lokalu.

„Kuchenne rewolucje” od lat odmieniają polskie lokale gastronomiczne. Pod przewodnictwem Magdy Gessler poszczególne punkty otrzymują drugie, nowe życie, co często idzie w parze z sukcesem zawodowym właścicieli. Jedna z rewolucji w Katowicach szczególnie zapadła telewidzom w pamięć.

Niesłychane sceny w „Kuchennych rewolucjach”

Choć w programie „Kuchenne rewolucje” działania Magdy Gessler zwykle przynoszą spodziewane efekty, niekiedy restauratorce nie udaje się pomóc ani właścicielom, ani podupadłemu lokalowi. Tak było w przypadku restauracji w Katowicach prowadzonej przez panią Justynę.

Restauracja zlokalizowana w centrum miasta została przemianowana na „Le Papillon Noir”, czyli „Czarnego motyla”. Pani Justyna niemal od samego początku była jednak niezadowolona nie tylko z samych zmian, ale i zachowania Magdy Gessler, które uznała za irytujące. Właścicielka lokalu oznajmiła, iż zdecydowała się na udział w „Kuchennych rewolucjach ze względu na możliwość zareklamowania się.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:


Ja to zrobiłam tylko po to, żeby mieć reklamę. To jest mega promocja za darmo praktycznie. Zaraz nie wytrzymam i jej przypie****, przysięgam! Ona sobie zrobiła moim kosztem takie show, że ja nie wytrzymam – mówiła do kamery pani Justyna.

Napięcie eskalowało, aż doszło do tego, że Magda Gessler została zwyzywana. Restauratorka opuściła lokal i zrezygnowała z kontynuowania rewolucji. Jak informują media, wkrótce po tych wydarzeniach restauracja „Czarny motyl” została zamknięta.

Zobacz artykuły polecane przez Redakcję Lelum:

Źródło: Webniusy.com