Magda Gessler od dłuższego czasu jest w związku z mieszkającym na co dzień w Kanadzie dr. Waldemarem Kozerawskim. Przez pandemię koronawirusa para nie może spotykać się tak często, jakby tego chcieli. Dziś w nocy restauratorka z radością poinformowała, że wkrótce znów zobaczy swojego ukochanego.

Radość Magdy Gessler jest nie do opisania. Gwiazda ma okazję po raz kolejny odwiedzić swojego ukochanego mężczyznę. Czy może być coś piękniejszego?

Magda Gessler wkrótce spotka się z ukochanym

Po raz ostatni popularna restauratorka miała okazję spotkać się ze swoim ukochanym pod koniec października, kiedy to Kanadyjczycy obchodzili święto Dziękczynienia. Każdy swój wyjazd za ocean relacjonuje w mediach społecznościowych, a teraz postanowiła stworzyć klimat jeszcze kilka dni przed.

Opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie Waldemara Kozerawskiego, pod którym poinformowała, że już wkrótce znów spotka się ze swoim ukochanym, nie kryjąc swojej wielkiej radości z tego powodu.

I niedługo … za tydzień znowu przytulę tę nieprawdopodobna ukochana twarz .., życzcie nam szczęście w tym dziwnym świecie – napisała Magda Gessler.

W komentarzach zaroiło się od gratulacji i wyrazów radości szczęściem restauratorki. Przede wszystkim wyrażono podziw za odwagę i chęć wyrażania uczuć przez Magdę. Trzeba przyznać, że ich uczucie może być wzorem dla niejednej pary.

Zobacz zdjęcie:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1. Kobiety pokochały bieliznę menstruacyjną. Jak działa?
2. Majtki menstruacyjne – hit, czy kit? Przekonaj się sama.
3. Pojechali do Andrzeja i Gienka z Plutycz. Aż ciężko uwierzyć, jaki widok zastali na miejscu

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl