Magda Gessler: wiek restauratorki może zaskakiwać. Prowadząca program Kuchenne Rewolucje wcale nie wygląda na tyle lat, ile ma. Świadczy również o tym jej wyczucie stylu i poczucie humoru. Sama kiedyś przyznała, że mimo wieku, nie rezygnuje z przyjemności. Ile lat ma Magda Gessler? 

Magda Gessler: wiek nie przeszkadza jej w spełnianiu się. Niejednokrotnie mogliśmy zauważyć, że restauratorka korzysta z życia tyle, ile tylko może. Prowadząca Kuchennych Rewolucji może pochwalić się werwą i młodzieńczą energią. Kiedy urodziła się kreatorka stylu i smaku?

Magda Gessler: wiek

Chociaż Magda Gessler ma już swoje lata, to nie rezygnuje z przyjemności. Bardzo często możemy zauważyć na jej Instagramie, że chętnie odwiedza nowe miejsca. Ciągłe prowadzenie programu Kuchenne Rewolucje także świadczy o tym, że Magda Gessler z przyjemności rezygnować nie chce. Pasje i zainteresowania są dla niej bardzo ważne, dlatego korzysta z życia ile tylko może. Zapytana o to, czy nie ma czasami ochoty się zwolnić, albo trochę przystopować, odpowiedziała: 

Znam kobiety, które w moim wieku przestają  w siebie wierzyć. Nie walczą o marzenia, są zrezygnowane. Namawiam je, by to zmieniły, zaufały intuicji i podejmowały nowe wyzwania. W ten sposób odzyskają swoją siłę. Imponują mi młode dziewczyny, takie jak moja córka Lara. To jest zupełnie inne pokolenie. — powiedziała gwiazda w wywiadzie dla gala.pl 

Ile lat ma Magda Gessler? 

Restauratorka z pewnością nie czuje się na tyle, ile ma lat. Barwne stylizacje i ciągłe poczucie humoru świadczy o tym, że Magda Gessler nie przejmuje się swoim wiekiem. Ma dystans do tworzonych z nią memów i nie boi się pokazać bez makijażu. Na portalach społecznościowych możemy zauważyć również, że łatwo dogaduje się z młodszym pokoleniem.

Na Facebooku często możemy zauważyć krótką wymianę zdań i serduszek między młodzieżą a Magdą Gessler. Ile lat ma Magda Gessler? Restauratorka urodziła się 10 lipca w 1953 roku, więc już niedługo skończy 66 lat.

MAGDA GESSLER WIEK, ZOBACZ GALERIĘ:

magda gessler wiek
fot. instagram.com/magdagessler_official 

Magda Gessler korzysta z życia ile może, często też podróżuje. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułLęk przed bliskością. Skąd się bierze i jak sobie z nim radzić?
Następny artykułWyznanie Dominica. „Przyjechałem do Polski z Kenii, mój tata to szaman. Kobiety mnie uwielbiają”
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Studiowała dziennikarstwo i komunikację społeczną na UMCS-ie w Lublinie. Dzieli swoje zainteresowania między muzyką a lifstylem. Jej ulubioną formą rozrywki jest granie jako techno DJ. Za swoje mocne cechy uważa otwartość i towarzyskość. Lubi poznawać nowych ludzi, którzy ją inspirują i dają motywację do zagłębiania w tematy, dotąd jej nieznane.