Magda Gessler z mężem na romantycznym zdjęciu! Restauratorka rzadko chwali się zdjęciami z ukochanym, rzadka fotka wzbudziła więc od razu ogromne zainteresowanie. Miłość i szczęście aż bije od zakochanych!

Restauratorka jest wyjątkowo aktywna w mediach społecznościowych i z radością publikuje nawet kilka fotek dziennie. Tym razem zaskoczyła nas jednak archiwalnym zdjęciem, na którym aż promienieje! Na fotce Magda Gessler z mężem pozują w słoneczny dzień. Wyglądają razem fenomenalnie!

Magda Gessler z mężem na zdjęciu

Gwiazda TVN na swoim instagramie bardzo często pokazuje swoje ukochane dzieci, Larę i Tadeusza. Chętnie dzieli się także własnymi fotkami z podróży i pracy. Rzadko jednak zdarza się, by restauratorka publikowała wspólne ujęcia z ukochanym. Tym razem zrobiła jednak wyjątek i ze zdjęcia opublikowanego na social mediach gwiazdy spoglądają na nas Magda Gessler z mężem. Trzeba przyznać im że oboje wyglądają wspaniale!

Zdjęcie, którym pochwaliła się Magda Gessler w sieci przedstawia ją wraz z mężem na tle pięknego budynku. Jak dowiadujemy się  opisu, fotka została zrobiona w Kanadzie 10 lat temu. Para wygląda na bardzo szczęśliwą, a w komentarzach aż roi się od komplementów!

Magda Gessler: mąż mieszka tysiące kilometrów stąd

Kim jest mąż Magdy Gessler? Waldemar Kozerawski to ceniony chirurg medycyny estetycznej. Na co dzień mieszka w Toronto, gdzie prowadzi własną prywatną klinikę. Ponieważ parę dzieli spora odległość, Magda Gessler z mężem spędza jedynie 10 dni w miesiącu! Z pewnością jednak czas szybko dla nich leci – w końcu oboje na co dzień robią zawrotne kariery. 

Waldemar Kozerawski i Magda Gessler poznali się ponad 40 lat temu. Pierwszy raz spotkali się w Madrycie, gdzie restauratorka kształciła się na Akademii Sztuk Pięknych. Spotykali się przez 3 miesiące, później los rozdzielił ich na lata. Przeznaczenie zrobiło jednak swoje i Magda Gessler z mężem spotkali się po latach ponownie! Wtedy nie było już żadnych watpliwości – wiedzieli, że są dla siebie stworzeni. Mimo że nie mają dla siebie zbyt wiele czasu, każdą wspólną chwilę wykorzystują na sto procent!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

magda gessler z mężem
instagram.com/magdagessler_official

Magda Gessler właśnie pochwaliła się na instagramie zdjęciem z mężem!

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułIlu mężów miała Marta Kaczyńska? Nie spodziewaliście się takiej odpowiedzi
Następny artykułKatarzyna Figura pomoże Oliwii Bieniuk? Aktorka przyjaźniła się z Anną Przybylską
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.