Magda Gessler z partnerem tworzy jedną z najbardziej rozpoznawalnych par w polskim show-biznesie. Kreatorka stylu i smaku na każdym kroku podkreśla, że małżeństwo z Waldemarem Kozerawskim jest spełnieniem jej najskrytszych marzeń. Na co dzień mieszkają na dwóch różnych kontynentach -ukochany restauratorki mieszka aż 7 tysięcy kilometrów od niej. Kim jest Waldemar Kozerawski?

Najsłynniejsza polska restauratorka była trzykrotnie zamężna, a w jej życiu miłosnym nie brakowało zawirowań. Kilkanaście lat temu odnalazła szczęście i spokój w ramionach cenionego lekarza, Waldemara Kozerawskiego. Kim jest wybranek jej serca? Magda Gessler z partnerem tworzą wyjątkową relację!

Kim jest Waldemar Kozerawski?

Waldemar Kozerawski jest znanym i cenionym chirurgiem, który specjalizuje się w medycynie estetycznej. Mąż Magdy Gessler na co dzień mieszka w Toronto, gdzie znajduje się jego klinika. Małżonkowie widują się niezwykle rzadko, średnio raz w miesiącu. Oboje są bardzo zajętymi ludźmi, jednak starają się spędzać każdą wolną chwilę razem.

Magda Gessler przemierza cały kraj i zmienia polskie restauracje. Waldemar natomiast prężnie działa w Kanadzie i nieustannie rozwija się jako lekarz.

Magda Gessler z partnerem

Chociaż Magda Gessler widuje się z mężem rzadko, uważa, że właśnie to stanowi siłę jej związku. Dzięki temu nie ma szansy na monotonię i nudę, a partnerzy stanowią dla siebie wyzwanie i nieustannie podtrzymują żar. W szczerej rozmowie z Vivą! Magda Gessler opowiedziała o głębokim uczuciu:

– Nasze największe szaleństwo? Wyjście w futrach i chodzenie po zamarzniętym jeziorze na bosaka – wspomina restauratorka. Co dalej? Proszę sobie wyobrazić. W domku mieliśmy futra i skóry, które w Kanadzie są naturalne, pakowaliśmy się w nich w śpiwory. W kominku prawdziwy ogień. Wszystko, czego może chcieć para, która się kocha, która się lubi, która marzy o tym, żeby być sam na sam po długim okresie niewidzenia – wyznała restauratorka w rozmowie z Vivą!

Chociaż Magda Gessler jest bardzo zajętą kobietą i na co dzień angażuje się w wiele projektów zawodowych, stara się jak najwięcej czasu spędzić ze swoim ukochanym. Dla wielu osób związek na odległość wydaje się niemożliwy, ale okazuje się, że miłość między Warszawą a Toronto nieustannie kwitnie! 🙂

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jak schudła Karolina Szostak? 20 kg w dół! Wiemy dokładnie, jak to zrobiła!
  2. Maciej Dowbor zaliczył wpadkę! Zażartował sobie z pożaru Notre Dame
  3. Marek Perepeczko przewidział swoją śmierć? Jego słowa z ostatniego wywiadu mrożą krew

ZOBACZ ZDJĘCIA:

magda gessler z partnerem
instagram.com @magdagessler_official

Magda Gessler z partnerem są razem od wielu lat!

magda gessler z partnerem
instagram.com @magdagessler_official

Chociaż dzielą ich setki tysięcy kilometrów, widują się w każdej wolnej chwili.

magda gessler z partnerem
instagram.com @magdagessler_official

Magda Gessler jest aktywna w swoich mediach społecznościowych.

magda gessler z partnerem
instagram.com @magdagessler_official

Waldemar jest chirurgiem plastycznym.

magda gessler z partnerem
instagram.com @magdagessler_official

Magda Gessler często publikuje zdjęcia w towarzystwie ukochanego męża.

źródło: viva.pl, fakt.pl