Magda Gessler w ramach programu „Kuchenne rewolucje” odmieniła już niejedną restaurację w naszym kraju. Wiele z nich dziś świetnie prosperuje, ale nie każdej udział w show wyszedł na dobre. Przekonała się o tym pewna para z Puław.

Historię ich lokalu i walki o każdego klienta przedstawiono w ostatnim epizodzie programu. Choć wydawało się, że dzięki pomocy restauratorki właściciele wyjdą na prostą, wcale się tak nie stało.

Magda Gessler odmieniła Cudnie

Prowadzony przez życiowych partnerów lokal w Puławach nosił nazwę Cudnie. Zmagał się jednak z ogromnymi problemami finansowymi, ponieważ właściciele wzięli spory kredyt na jego otwarcie, a dziennie gościli raptem kilka osób, przez co do interesu trzeba było sporo dopłacać.

Restauratorka dostrzegła pasję w oczach niedoświadczonych właścicieli, dlatego bardzo chciała pomóc im w rozkręceniu biznesu. Zmieniła menu oraz nazwę lokalu. Od jej przyjazdu ten nazywał się Pełno w sieci, co miało być dobrym prognostykiem. Niestety takim się nie okazało.

Pełno w sieci zostało zamknięte

Magda Gessler standardowo sprawdza, jak mają się odmienione przez nią lokale po czasie. Tym razem nie odwiedziła jednak puławskiej restauracji, bo okazało się, że zwyczajnie nie ma do czego jechać. Właściciele przyznali się jej, że musieli lokal zamknąć. Restauratorka w pierwszej chwili nie mogła tego pojąć, bo wydawało jej się, że metamorfoza poskutkuje.

Niestety, zmiana menu i nazwy nie sprawiły, że lokal nagle się zapełnił. Mała ilość klientów nie pozwalała na rozwiązanie problemów finansowych, a właściciele nie mieli już z czego do niego dokładać. Musieli więc restaurację zamknąć.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Rolnik szuka żony”. Tomasz ma utrudnione kontakty ze swoimi dziećmi. Twierdzi, że to przez byłą żonę
  2. Ekipa Katarzyny Dowbor przeszła samą siebie. Prowadząca „Nasz nowy dom” przekazała rodzinie wspaniałe wieści
  3. Nie będzie Sylwestra TVN 2022/2023 w Warszawie. Ujawniono powód zaskakującej decyzji

Źródło: Fakt

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl