Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Magda i Kuba z ,,Rolnik szuka żony” zostaną rodzicami. Przyszli rodzice pokazali piękne zdjęcia
Julia Smoleń
Julia Smoleń 23.03.2021 17:40

Magda i Kuba z ,,Rolnik szuka żony” zostaną rodzicami. Przyszli rodzice pokazali piękne zdjęcia

rolnik szuka żony
fot. kadr z programu ,,Rolnik szuka żony”, instagram.com/magdalena_bator

Magda Bator, znana z programu Rolnik szuka żony, poinformowała, że jest w ciąży z Kubą. Para poznała się właśnie w programie. Przyszli rodzice zamieścili w sieci zdjęcia z sesji ciążowej.

Magda poznała Jakuba rok temu, przez program Rolnik szuka żony. Początkowo, młoda kobieta nie mogła znaleźć miłości. Jednak pod koniec programu zakochała się w Kubie. Między nimi zaiskrzyło już na pierwszej randce. Kilka miesięcy później, okazało się, że para spodziewa się dziecka!

Magda z Rolnik szuka żony w ciąży!

Magda – 27-letnia kobieta – o swojej ciąży poinformowała na Instagramie. Uczestniczka programu Rolnik szuka żony, opublikowała zdjęcia z sesji ciążowej. Widzimy na nich Magdę z ciążowym brzuchem oraz ojca dziecka – Kubę.

Maleńka kruszynka pod mym sercem zamieszkała. Maleńka kruszynka, która w moment pokochaliśmy. Oczekiwanie, troska, ciekawość – wszystko to poprzedza poznanie nowego człowieka – napisała na Instagramie Magda.

W komentarzach fani Magdy i Kuby serdecznie gratulowali parze nowego etapu w życiu. Póki co, Magda nie podzieliła się informacją dotyczącą miesiąca ciąży oraz płci dziecka.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Nie wiadomo również, czy para planuje ślub. Dla Magdy byłby to drugi związek małżeński. Wcześniej była związana z innym mężczyzną, który ją zdradził. Kobieta została zdradzona rok po ślubie.

Rolnik szuka żony – gdzie oglądać?

Rolnik szuka żony to rozrywkowy program dokumentalny, który jest emitowany od 2014 roku na antenie TVP1. Program prowadzi Marta Manowska. Polska edycja jest oparta na formacie The farmer Wants a Wife. Rolnik szuka żony w 2015 i w 2017 zdobył Telekamery Teletygodnia w kategorii Program rozrywkowy.

Program polega na tym, by grupa rolników-singli znalazła podczas trwania programu kandydatkę na żonę. W pierwszym odcinku przedstawiani są kandydaci oraz kandydatki. Zainteresowani proszą o przysłanie listów do wybranego przez siebie rolnika.

Ci z rolników, którzy otrzymają najwięcej listów, wybiera ze zgłoszeń kandydata_tkę, z którymi umawiają się na spotkanie. Następnie, wybrani uczestnicy zapraszani są na wizytę do gospodarstwa danego rolnika. Na koniec, rolnicy wraz ze swoimi wybrańcami lub wybrankami wybierają się w romantyczną podróż.

Niektóre z par, które powstały w programie Rolnik szuka żony, dalej są razem. Przykładem są właśnie Magda i Kuba. Szczęśliwej parze życzymy spokoju i radości w chwilach przed narodzeniem dziecka!

Zobacz zdjęcia:

Magda i Kuba tworzą zgraną parę. Z pewnością będą świetnymi rodzicami!

Magda pokazała piękne zdjęcia.

Serdecznie gratulujemy!

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: radiozet.pl, telekamery.pl