Magda Mołek wysłała SMS-a do Kingi Rusin. Kilka dni temu dziennikarka Dzień Dobry TVN zdecydowała się na odejście z programu, w którym pracowała przez 15 lat. Koleżanka po fachu była jedną z pierwszych, która wysłała do niej wiadomość. Jej treść była bardzo zaskakująca.

Magda Mołek zdecydowała się wysłać wiadomość do Kingi Rusin, która postanowiła pójść jej śladami i opuścić program Dzień Dobry TVN. Autorka wiadomości odeszła z programu w zeszłym roku i z uwagi na doświadczenie postanowiła wesprzeć swoją koleżankę. Wiadomość była krótka, ale wzruszająca.

Kinga Rusin opuściła szeregi programu Dzień Dobry TVN

Kilka dni temu Kinga Rusin zaskoczyła fanów swoją decyzją. Po 15 latach spędzonych jako prezenterka i dziennikarka programu Dzień Dobry TVN zdecydowała się na opuszczenie programu. Z uwagi na swój profesjonalizm postanowiła podziękować wszystkim kolegom i koleżankom, z którymi współpracowała przez prawie dwie dekady.

Kinga Rusin od początku istnienia programu prowadziła go na zmianę z Magdą Mołek. Kiedy oficjalnie ogłosiła, że jej przygoda z programem dobiega końca, koleżanka postanowiła napisać do niej SMS-a. Niedawno w rozmowie z portalem jastrzabpost.pl  dziennikarka, która w ubiegłym roku opuściła szeregi Dzień Dobry TVN, opowiedziała o tym, co napisała do Kingi Rusin.

  1. Kobieta zawsze brała prysznic z mężem. Po ostatniej kąpieli natychmiast zażądała rozwodu
  2. Polsat przekazał porażające wiadomości. Nie żyje 29 osób

Magda Mołek wsparła w decyzji Kingę Rusin

Jak informuje jastrzabpost.pl wiadomość była krótka, ale bardzo miła oraz wspierająca. Była prowadząca nieistniejący już program W roli głównej, który emitowany był przez stację TVN Style, przekazała koleżance po fachu gratulacje oraz życzyła powodzenia w realizacji swoich pragnień. Magda Mołek jest pewna, że jej była koleżanka z pracy nie spocznie na laurach i z miejsca zacznie szukać sobie nowych wyzwań zawodowych.

W rozmowie z portalem jastrzabpost.pl Magda Mołek powiedziała:

– Napisałam do Kingi SMS-a i napisałam na Instagramie, że życzę jej lekkiego i wspaniałego życia po Dzień Dobry TVN. Kinga była ostatnią osobą z tego pierwszego grona prowadzących, po tym jak odeszłam ja i Marcin w zeszłym roku. Wobec czego dla niej to jest nowy moment. Ale Kinga jest bizneswomen, jest zajęta też swoją świetnie rozwijającą się firmą.

Dodała także, że Kinga Rusin była jedną z pierwszych osób, które wsparły ją zaraz po tym jak sama zdecydowała o odejściu z Dzień Dobry TVN.

ZOBACZ WIDEO:

Magda Mołek wysłała SMS-a do Kingi Rusin po odejściu dziennikarki z Dzień Dobry TVN.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Polsat przekazał porażające informacje. Nagle usłyszeli porażający huk, nie żyje 29 osób
  2. Wygralibyście 2000 zł? Piekielnie trudne pytanie w „Milionerach” za bardzo małą stawkę
  3. Oliwia Bieniuk wystąpi w filmie. W sieci pojawił się zwiastun, nie możemy oderwać wzroku, mama byłaby dumna
  4. Diametralna metamorfoza Sarsy, pożegnała swoje „rogi”. Wygląda zjawiskowo, fani zasypali ją komplementami
  5. Cyrwus zaskoczył osobistym wyznaniem wszystkich. Wyjawił prawdę o swoich dzieciach
  6. Lewandowska gotuje rosół pięciu przemian. Jego zalety są nie do przecenienia

Źródło: jastrzabpost.pl

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl