Magda Mołek: Daniel Lewczuk był pierwszym mężem dziennikarki. Rozstanie pary odbiło się szerokim echem w kolorowej prasie i wszyscy zastanawiali się, jaki był powód ich rozstania. Dlaczego ich drogi się rozeszły?

Chociaż Magda Mołek regularnie wypytuje największe polskie gwiazdy o szczegóły dotyczące ich życia, sama niechętnie mówi o prywacie. Jako czołowa polska dziennikarka wykazuje się olbrzymim profesjonalizmem, który doceniła nawet legendarna polska spikerka, Bogumiła Wander. Magda Mołek unika atmosfery skandalu i pilnie strzeże swojej prywatności. Wiele osób zastanawia się, kim był pierwszy mąż pięknej dziennikarki. Co wiemy o Danielu Lewczuku?

Magda Mołek: Daniel Lewczuk był pierwszym mężem dziennikarki

Magda Mołek przed laty była związana z biznesmenem, Danielem Lewczukiem. Chociaż para nie rozstała się w atmosferze skandalu, ich rozwód był obiektem medialnych domysłów. Rozstanie z mężem zbiegło się w czasie z transferem Magdy Mołek do telewizji TVN. Mimo nerwowej atmosfery wszystko przebiegło pomyślnie. 

Magda Mołek i Daniel Lewczuk przez cztery lata uchodzili za parę idealną. Informacja o ich rozstaniu wprost zelektryzowała polskie media i wszyscy zastanawiali się, jaki był tego powód. serwisu echodnia.eu dziennikarka miała wyprowadzić się z ich wspólnego domu do wynajmowanego mieszkania.

Dlaczego Magda Mołek rozstała się z pierwszym mężem?

Odpowiedź na to pytanie po dziś dzień zastanawia wielu wielbicieli pięknej i zdolnej dziennikarki. Jaki był powód rozstania pary? Sama zainteresowana nie chciała podejmować tego tematu. Jedyny komentarz Magdy Mołek w tej sprawie nie pozostawia wątpliwości, że gwiazda nie chce robić ze swojego życia prywatnego medialnego show:

W życiu wszystko ma swój początek i koniec – cytuje Magdę Mołek portal echodnia.eu.

Na szczęście Magda Mołek znalazła szczęście w ramionach prawnika, Macieja Taborskiego. Owocem ich miłości jest dwójka dzieci. Okazuje się, że nie ma tego złego, co na dobre by nie wyszło! 🙂

ZOBACZ ZDJĘCIA:

magda mołek
instagram.com @magda_molek

Magda Mołek od wielu lat związana jest z telewizją TVN.