Magda Mołek: dzieci są jej oczkiem w głowie, gwiazda nie boi się jednak wspominać także o ciemnych stronach macierzyństwa. W czasach, gdy bycie matką jest tak gloryfikowane, odważny głos dziennikarki pozwala odnaleźć się kobietom, którym nie zawsze jest lekko w tej roli! Czasem chce mi się płakać ze zmęczenia – wyznała dziennikarka.

Macierzyństwo, choć dla wielu jest źródłem spełnienia i wspaniałym doświadczeniem, ma także swoje ciemniejsze strony. Nie każda matka musi być zachwycona przez 24 godziny na dobę – w końcu wychowanie dzieci to jedna z najtrudniejszych i najbardziej odpowiedzialnych prac na świecie! Wie o tym Magda Mołek: dzieci, choć oczywiście ukochane, czasem doprowadzają ją na skraj wytrzymałości!

Magda Mołek: dzieci

Dziennikarka nie dość, że od lat jest jednym z najbardziej popularnych nazwisk w branży, to jeszcze jest mamą dwójki dzieci! Wychowuje dwóch synów i choć na co dzień w wywiadach raczej nie schodzi na prywatne tematy, ostatnio zrobiła wyjątek. Magda Mołek: dzieci są jej oczkiem w głowie, gwiazda jednak postanowiła poruszyć także temat minusów macierzyństwa. Głos dziennikarki TVN jest bardzo ważny – w dzisiejszej dyskusji na temat bycia mamą i całego parentingowego boom, często zapomina się o tym, że bycie rodzicem to nie same pozytywy! Co powiedziała dziennikarka na temat wychowywania synów?

Magda Mołek o macierzyństwie

Młodszy syn dziennikarki przyszedł na świat w zeszłym roku, z pewnością ma więc ręce pełne roboty! Jak radzi sobie z łączeniem intensywnej pracy na planie z macierzyństwem? Magda Mołek przyznaje, że urodzenie drugiego dziecka po 40 bardzo ją odmłodziło i wie, że świetnie sobie ze wszystkim poradzi. Przyznaje jednak, że nie zawsze jest tak kolorowo.

– Przyznaję, że bycie mamą jest szalenie trudne. Ja kompletnie nie wierzę w tę wersję macierzyństwa glamour. Że wszystko jest piękne, że masz czas zrobić paznokcie, że jesteś w stanie codziennie zrobić trening. Mnie to nie wychodzi – mówi dziennikarka w wywiadzie z Mateuszem Hładkim i dodaje – Czasem chce mi się płakać ze zmęczenia.

Trzeba przyznać, że taka szczerość wymaga nie lada odwagi! Magda Mołek: dzieci dają jej mnóstwo radości – dziennikarka nie wstydzi się jednak przyznać, że miewa chwile słabości.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

magda mołek: operacje plastyczne
instagram.com/magda_molek

Uwierzylibyście, że Magda Mołek ma 43 lata?

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułSara Boruc zje własne łożysko. Gwiazda swoim wyznaniem wprawiła fanów w konsternację
Następny artykułCzy Anna Jantar chciała, żeby Natalia Kukulska zajęła się muzyką? Jej wypowiedź jest szczera do bólu
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.