Magda Mołek: ojciec gwiazdy TVN zmarł, kiedy była jeszcze nastolatką. Jej mama musiała radzić sobie sama. Ta tragedia odbiła się na całym późniejszym życiu dziennikarki. Gdy jej tata zmarł, Mołek stanęła przed jednym z najtrudniejszych wyborów w życiu.

Mimo że jest odbierana przez widzów jako opanowana profesjonalistka, jej życie nie zawsze było usłane różami. Widzowie nawet nie przypuszczali, że za uprzejmym uśmiechem i starannymi stylizacjami kryje się prawdziwy dramat. Magda Mołek: ojciec dziennikarki odszedł o wiele za wcześnie. Córka długo nie potrafiła pogodzić się z jego śmiercią. Obawiała się, czy najbliżsi poradzą sobie, gdy odejdzie z domu. Jaką ostatecznie podjęła decyzję? Słowa matki zapadły jej w pamięć na resztę życia.

Magda Mołek: ojciec

Magda Mołek pochodzi z Legnicy. Przyszła na świat jako jedno z trojga dzieci — dziennikarka ma jeszcze dwóch braci. W wywiadzie dla portalu viva.pl wyznała, że była bardzo spokojnym i grzecznym dzieckiem. Niestety, rodzinne szczęście zostało niespodziewanie przerwane przez nagłą śmierć ojca.

Magda Mołek: ojciec dziennikarki był dla niej bardzo ważny. Kiedy gwiazda TVN skończyła dziewiętnaście lat, zaczęła zastanawiać się nad wyprowadzką z domu. Jednak młodą kobietą targały wątpliwości, czy powinna opuszczać najbliższych w tak trudnym momencie. Chociaż praca we wrocławskiej telewizji była dla niej wielką szansą, obawiała się, że mama nie poradzi sobie bez pomocy. Zdecydowała się spytać o to wprost i usłyszała zupełnie niespodziewaną odpowiedź:

— […] mama powiedziała: „Rób, jak uważasz”. To było zdanie, które już zawsze mi towarzyszyło. Mama dała mi wolność, pozwoliła wziąć za siebie odpowiedzialność.

Ostatecznie Magdalena Mołek zdecydowała się na wyjazd do Wrocławia. Później miało się okazać, że był to strzał w dziesiątkę i początek jej spektakularnej kariery.

Ojciec był ideałem dla Magdy Mołek?

Magda Mołek: ojciec był przez nią idealizowany. Dziennikarka przyznała w rozmowie z magazynem Show, że porównywała wszystkich partnerów do swojego taty. Rzecz jasna — żaden z nich nie potrafił sprostać oczekiwaniom Mołek.

— Mam w sobie wyidealizowany obraz mojego ojca, „wrażliwego macho”, który czyta w myślach, spełnia zachcianki, jest czujny 24 godziny na dobę — czytamy w magazynie Show.

Na szczęście Magda Mołek ostatecznie ułożyła sobie życie. Dziś ma kochającego partnera, z którym doczekała się dwóch synów. Mimo trudnego startu zdołała odnieść sukces i założyć szczęśliwą rodzinę.

ZOBACZ ZDJĘCIA MAGDY MOŁEK:

magda mołek: ojciec
fot. instagram.com @magda_molek

Magda Mołek: ojciec aktorki zmarł, gdy miała zaledwie osiemnaście lat.

magda mołek: ojciec
fot. instagram.com @magda_molek

Rok po śmierci ukochanego taty Magda Mołek wyprowadziła się do Wrocławia.

magda mołek: ojciec
fot. instagram.com @magda_molek

Dziś Magda Mołek ma już własną rodzinę.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Córka Norbiego ma już 19 lat i wyrosła na piękną kobietę. Pójdzie w ślady ojca?
  2. Ile wzrostu ma Kinga Rusin? Dla niektórych będzie to wielkie zaskoczenie
  3. Czy hybryda niszczy paznokcie? Obalamy wszystkie mity
  4. Anna i Bronisław Komorowscy właśnie skończyli budować dom. To spektakularna willa!
  5. Czym jest nietolerancja alkoholu? Objawy, przyczyny i jak wyleczyć alergię na alkohol

źródła: viva.pl, Show

Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.