Magda Mołek: wiek dziennikarki nie jest dla niej powodem do wstydu! Z dumą prezentuje zmarszczki i niedoskonałości. Wiele kobiet może pozazdrościć jej nie tylko urody, lecz także pewności siebie.

Magda Mołek: wiek gwiazdy to żadne tabu. Nie przejmuje się upływem lat, bo wiąże się to z doświadczeniem. Mówi, że jej życie jest fascynujące, a wygląd to potwierdza. Bez problemu pokazuje się bez makijażu. Skomentowała też zarzuty dotyczące medycyny estetycznej!

Magda Mołek: wiek

Magda Mołek ma 43 lata i jak mówi, kocha swoje zmarszczki! Wiek to dla niej powód do dumy! W mediach społecznościowych chętnie porusza temat wyglądu. Nie boi się komentarzy na temat jej urody.

– Kocham moje zmarszczki, bo zawsze będę powtarzać za Orianą Fallaci, że one są jak medale i odznaczenia, na które sobie zapracowałam — napisała na Instagramie.

Jej fanki doceniły to wyznanie. Podziwiają dziennikarkę za szczerość i odwagę w pokazywaniu naturalności. Niektóre z nich zwróciły uwagę, że Magda Mołek jest jednym z nielicznych wyjątków w polskim show-biznesie.

-Piękna naturalna kobieta to dzisiaj rzadkość, szczególnie w mediach.

-Kobieta dla kobiet-brawo Pani Magdo! Czas mija, ale co to zmienia?

Pisały zachwycone internautki. Są wdzięczne za szczerość oraz za to, że nie boi się pokazywać bez makijażu i prezentuje rozsądne spojrzenie na wiek i wygląd. Dzięki takiemu podejściu jej obserwatorki nie wpadają w kompleksy.

Magda Mołek: operacje plastyczne nie są jej potrzebne

Czy świetny wygląd gwiazdy to zasługa specjalistów od medycyny estetycznej? Niektórym osobom trudno uwierzyć, że dziennikarka wygląda tak świeżo bez pomocy lekarzy. Magda Mołek zdecydowanie zaprzecza! Nie zdecydowałaby się na usunięcie z twarzy znaków czasu.

W wywiadzie dla Playboy’a powiedziała, że na twarzy wypisane jest całe życie, dlatego nie zamierza jej zmieniać! Trzeba przyznać, że to bardzo dojrzała i mądra postawa! Podziwiamy!

ZOBACZ ZDJĘCIA MAGDY MOŁEK:

Magda Mołek: wiek
instagram.com/magda_molek

Magda Mołek nie wstydzi się swojego wieku!

Magda Mołek: wiek
instagram.com/magda_molek

Dziennikarka z dumą prezntuje swoje zmarszczki!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ida Nowakowska kiedyś i dziś. Gwiazda TVP przeszła spektakularną metamorfozę
  2. „Jaka to melodia” będzie miało nową prowadzącą? Widzowie TVP ją kochają!
  3. Ojciec Braci Golców zmarł, gdy byli jeszcze dziećmi. ”Jego choroba trwała niespełna miesiąc”
  4. Kayah znów jest zakochana. Jej wybrankiem jest 8 lat młodszy finansista
  5. Finalista „Mam Talent” od miesięcy zmaga się z nowotworem. Poprosił fanów o modlitwę
Poprzedni artykułIda Nowakowska kiedyś i dziś. Gwiazda TVP przeszła spektakularną metamorfozę
Następny artykułRodzice Dody są dla niej ogromnym wsparciem. Dla nich była gotowa przerwać karierę
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.