Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Trudno uwierzyć, kim z zawodu jest Magda Narożna. Zanim założyła zespół, kształciła się w zadziwiającym kierunku
Mateusz Sidorek
Mateusz Sidorek 11.09.2020 17:57

Trudno uwierzyć, kim z zawodu jest Magda Narożna. Zanim założyła zespół, kształciła się w zadziwiającym kierunku

Magda Narożna
Fot. www.instagram.com/madzia_pim

Magda Narożna przez większość Polaków jest znana jako jedna z największych gwiazd disco polo. Niewielu jej fanów wie, że przed rozpoczęciem muzycznej kariery kobieta kształciła się w zadziwiającym kierunku. Wiecie, kim z zawodu jest wokalistka zespołu Piękni i Młodzi?

Magda Narożna to bez wątpienia jedna z najciekawszych postaci polskiego disco polo i to niekoniecznie kwestia jej urody. Charyzmatyczna wokalistka stała się silną przeciwwagą dla męskich artystów, którzy zdominowali to środowisko. Wiele osób jednak nie wie, że w przeszłości piosenkarka kształciła się w kierunku, który niewiele ma wspólnego z popularnym gatunkiem muzycznym.

Jakie wykształcenie ma Magda Narożna?

Magda Narożna z zawodu jest higienistką stomatologiczną. Pochodząca z okolic Łomży, jedna z najbardziej wyrazistych osobowości sceny diso polo urodziła się 22 listopada 1988 roku. Jaką drogę przeszła Magda, zanim stała się sławną piosenkarką? W pewnym momencie życia nieznane jeszcze nikomu małżeństwo Narożnych – Magda i Dawid – postanowili założyć zespół wraz z Danielem Wilczewskim. Tak narodzili się Piękni i Młodzi.

Na początku Magda Narożna prawdopodobnie nie spodziewała się, że tak pewnym krokiem wejdzie w środowisko disco polo. Piękni i Młodzi zaczynali od grania na weselach. Szybko jednak zagarniali coraz większą część publiczności. Ich publikowane na platformie YouTube teledyski stały się prawdziwymi przebojami. Wtedy artyści zrozumieli, że mogą osiągnąć znacznie więcej, niż mogło im się wcześniej wydawać.

  1. Cały świat pogrążony w żalu. Nie żyje wspaniała aktorka, wszyscy widzieliśmy film z jej udziałem
  2. Jeden z uczestników programu TTV nie żyje. Prawdopodobnie odebrał sobie życie, sprawa nadal budzi kontrowersje wśród opinii publicznej

Piękni i Młodzi na wielkiej scenie

Dzień, w którym Magda Narożna wraz z pozostałymi członkami zespołu pojawiła się w programie Must Be The Music, prawdopodobnie zapamięta na zawsze. Dochodząc do finału, Piękni i Młodzi stali się jednym z najlepiej rozpoznawalnych grup disco polo w całym kraju. Później oferty zaczęły pojawiać się same. W 2015 roku Magda pojawiła się na okładce magazynu CKM. Gwiazda z zachwytem wspomina tamten okres.

Niestety sława nie rozwiązała problemów prywatnych, z jakimi musiała zmierzyć się Magda Narożna. Piosenkarka w 2019 roku w atmosferze skandalu rozstała się ze swoim mężem Dawidem, który został wyrzucony z zespołu. Artystów łączy jednak córka Gabrysia. Obecnie internauci mogą śledzić zarówno życie prywatne, jak i zawodowe sukcesy swojej idolki na jej Instagramie, gdzie Magda regularnie publikuje zdjęcia i nawiązuje kontakt z internautami.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Magda Narożna

Magda Narożna jest piękną kobietą.

Magda Narożna

Mało kto wie, kim z zawodu jest utalentowana artystka.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Porażające nagranie z polskiej szkoły. Ojciec wtargnął do podstawówki, córka błagała, żeby przestał
  2. Zrobiły zdjęcie, nie zauważyły jednego szczegółu. Aż ciarki przechodzą
  3. Przepowiednie dla Polski. Jasnowidz wyjawił, co stanie się w 2020. Porażające
  4. Żona skarżyła się na ogromny ból brzucha. Gdy lekarze podali przyczynę, mąż złożył pozew o rozwód
  5. Dagmara Kaźmierska błaga o pomoc. Trwa dramatyczna walka z czasem
  6. 5 ujawniających wszystko, porażających i wstydliwych zdjęć Gessler obiega sieć. Bez doczepów i makijażu wygląda zupełnie inaczej

źródło: eska.pl