Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Magda Narożna bez makijażu i w potarganych włosach. Internauci: „Jakby piorun w rabarbar przywalił”
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 18.02.2021 21:02

Magda Narożna bez makijażu i w potarganych włosach. Internauci: „Jakby piorun w rabarbar przywalił”

Magda Narożna
fot.instagram.com/madzia_pim/

Magda Narożna na swoim oficjalnym profilu pochwaliła się zdjęciem, które wzbudziło szerokie zainteresowanie wśród jej obserwatorów. Artystka pokazała się w nieco innym wydaniu, niż zazwyczaj. Internauci mogli podziwiać jej naturalne oblicze, bez makijażu i ułożonych włosów. Jeden z internautów skomentował kadr w zabawny sposób: –Fryz, jakby piorun w rabarbar przywalił.

Magdalena Narożna co jakiś czas publikuje na swoim oficjalnym profilu przeróżne treści, chcąc najprawdopodobniej być w stałym kontakcie ze swoimi obserwatorami. Obecnie kontakt z fanami jest zdecydowanie utrudniony, zatem social media są jedynym kanałem komunikacji. Wczoraj gwiazda pokazała sie z nieco innej strony, internauci byli szczerze rozbawieni.

Magda Narożna bez makijażu

Magda Narożna jest bez wątpienia piękną kobietą, zarówno w makijażu jak i bez niego. Trzeba jednak przyznać, że najczęściej mamy okazję podziwiać ją kiedy jest pomalowana, a jej głowę zdobi nienaganna fryzura.

Tym razem jednak gwiazda pokazała się w wersji sauté, rozbawiając przy tym swoich obserwatorów. Obok opublikowanego selfie, ciężko przejść obojętnie.

Jej włosy prezentują się tak, jakby grawitacja ich w ogóle nie dotyczyła. Na twarzy Narożnej nie dostrzeżemy również grama makijażu, natomiast jak na selfie przystało, nie mogło zabraknąć klasycznego dziubka.

Internauci masowo komentowali zdjęcie Magdy Narożnej

Pod zdjęciem pojawiła się masa komentarzy. Internauci docenili odwagę i dystans Magdy Narożnej:

-Fota roku 2021

-Fryzura jak Albert Einstein

A mówiłem, wtyczkę do gniazdka, a nie palcepisali kolejni użytkownicy.

-Fryz, jakby piorun w rabarbar przywaliłnapisał jeden z internautów. Ten komentarz spodobał się samej zainteresowanej. Magda Narożna pokusiła się o lajka pod nim.

Trzeba przyznać, że zdjęcie jest z pewnością wyjątkowe i ciężko przejść obok niego obojętnie. W świecie internetu, gdzie w większości mamy do czynienia z wyidealizowanymi wizerunkami, naturalność jest bezcenna.

Jakiś czas temu pisaliśmy również na temat wykształcenia Magdy Narożnej, mało kto ma pojęcie, kim gwiazda polskiej sceny muzycznej jest z zawodu, po więcej informacji zapraszamy >tutaj<.

Zobacz zdjęcie:

Visualizza questo post su Instagram

Polska artystka zaskoczyła swoich obserwatorów.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: instagram.com