Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Magda Narożna uciekła od zimy. Opuściła Polskę i biega w bikini na drugim końcu świata. „Jak ze słonecznego patrolu”
Michał Fitz
Michał Fitz 30.11.2022 13:58

Magda Narożna uciekła od zimy. Opuściła Polskę i biega w bikini na drugim końcu świata. „Jak ze słonecznego patrolu”

Magda Narożna
fot. KAPiF Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Magda Narożna od wielu lat jest wokalistką jednego z najpopularniejszych zespołów disco polo ostatnich kilkunastu lat. Dzięki „Pięknym i młodym” z pewnością może pozwolić sobie na wyjątkowe wczasy nawet wtedy, gdy wszyscy muszą chodzić do pracy w mróz. Właśnie to udowodniła.

W mediach społecznościowych opublikowała bowiem zdjęcia, na widok których aż robi się gorąco. I wcale nie chodzi tylko o rajskie klimaty w tle fotek.

Gdzie jest Magda Narożna?

Jak możemy dowiedzieć się z Instagrama wokalistki, wraz ze swoim partnerem wyleciała na urlop do słonecznego Miami. To popularna lokacja dla polskich gwiazd. Niemal w tym samym czasie ślub w tym mieście brał Jakub Rzeźniczak.

Pogoda na południowo wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych ewidentnie dopisuje, co widać nie tylko po niebie. Sama Magda pozuje też w bikini, które podkreśla jej zgrabne ciało i kobiecie kształty. Sama piosenkarka promienieje uśmiechem, co tylko potwierdza, że dobrze bawi się na wyjeździe.

Ten był jej ewidentnie potrzebny. W końcu ostatni okres był dla gwiazdy dosyć pracowity. Jeszcze do połowy listopada regularnie koncertowała, a okres ten zwieńczyła występami w Wielkiej Brytanii, konkretnie Londynie i Liverpoolu.

Magda Narożna zachwyca fanów

Pod postem Narożnej pojawiły się oczywiście odpowiedzi, w których internauci życzyli jej miłego wypoczynku lub opowiadali o swoich, zimowych urlopach. Nie zabrakło też tych, którzy po prostu chcieli zachwycić się tym, jak wokalistka się prezentuje.

– Petarda Madzia! Śliczna — stwierdza jedna z fanek.

Jesteś uroczą kobietą i masz cudowne ciało Madziu pisze pewien wielbiciel.

– Normalnie jak ze „Słonecznego patrolu” – czytamy w komentarzu nawiązującym do gorących scen z serialu.

– Wow, bardzo atrakcyjna — zachwyca się kolejna osoba.

Zobacz post:

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Magdalena Narożna (@madzia_pim)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
    2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
    3. Doda skrytykowana przez internautów, przekroczyła granicę dobrego smaku? „Ciekawe, jak twój obecny będzie to znosił”