Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Magda Narożna z przystojnym, młodziutkim aktorem. Przyznała, kim dla niej jest. „Kocham Cię!”
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 09.06.2023 15:14

Magda Narożna z przystojnym, młodziutkim aktorem. Przyznała, kim dla niej jest. „Kocham Cię!”

Magda Narożna
fot. instagram.com/madzia_pim

Magdalena Narożna zdobyła się na śmiałe wyznanie w sieci. Na swoje media społecznościowe dodała sugestywne zdjęcie w towarzystwie przystojnego aktora. Opatrzyła je szczerym opisem. Teraz wszystko jest już jasne!

Magda Narożna po raz kolejny zaskoczyła fanów. Niedawno zmieniła fryzurę, teraz pozuje ze znanym aktorem. Nie trzeba było długo czekać, aż pod postem pojawiły się pochlebne komentarze od internautów.

Magda Narożna na bieżąco utrzymuje z fanami kontakt poprzez media społecznościowe

Magdalena Narożna pełni funkcję wokalistki oraz liderki w zespole disco polo “Piękni i Młodzi”, który zasłynął w 2014 roku dzięki występowi w programie “Must Be The Music”. Artystka skorzystała z rozgłosu, jaki przyniosły jej występy na muzycznej scenie, rozwijając swoje media społecznościowe. Obecnie codziennie zaskakuje fanów nowymi kadrami lub w relacjach na żywo publikowanymi na Instagramie. 

Tym razem Narożna sprawiła, że każdy, kto ją obserwuje, zatrzymał się przy jej nowym zdjęciu, by dwa razy dobrze przeczytać opis. Rozwiała w nim wszelkie wątpliwości dotyczące przystojnego mężczyzny, który z nią zapozował!

Pilne wieści prosto ze szpitala. W takim stanie jest Dominik Abus z Gogglebox

Magda Narożna nowym zdjęciem wywołała prawdziwą burzę

Magda Narożna, charyzmatyczna wokalistka zespołu “Piękni i Młodzi”, nie lubi stać w miejscu. Na swoich mediach społecznościowych regularnie dzieli się z fanami kadrami z codzienności, a niejednokrotnie również kulis koncertów. Na Instagramie śledzi ją ponad 200 tys. internautów. Minęły zaledwie dwa dni, jak Narożna zaskoczyła wszystkich swoją metamorfozą. Dziś z kolei opublikowała nowe zdjęcie, na którym zapozowała w towarzystwie młodego, przystojnego mężczyzny…

– Przyjaźń! To największy skarb, którego nie da się kupić za żadne skarby! Życzę Wam, byście na swojej drodze spotkali taką osobę. @pawel_goral Love You! – napisała Magda Narożna w opisie posta. Na zdjęciu oznaczyła przyjaciela, o którym mowa. Jest nim aktor Paweł Góral.

Magda Narożna opublikowała zdjęcie z przystojnym przyjacielem. Fani oszaleli!

Post Magdy Narożnej wywołał prawdziwą burzę w komentarzach. Internauci entuzjastycznie przyjęli nowo opublikowany kadr z aktorem Pawłem Góralem. Prawili parze przyjaciół same komplementy. Znalazły się też osoby, które sugerowały, jakoby między artystami miało być coś więcej niż platoniczna relacja…

– Naprawdę piękni i młodzi – zachwyciła się fanka.

– Absolutna prawda, wyglądacie fenomenalnie!!! – dodał ktoś inny.

– P.S. wyglądacie jak para! – stwierdziła pewna komentująca.