Lato i piękna pogoda kuszą gwiazdy do zamieszczania zdjęć w coraz bardziej skąpych stylizacjach. Do tej grupy możemy zaliczyć również wokalistkę zespołu Piękni i Młodzi. Magda Narożna pochwaliła się fotografią w bikini.

Piosenkarka jest ostatnio niesamowicie aktywna w swoich social mediach. Gwiazda disco polo zamieszcza tam zawsze naturalne i niefiltrowane treści, które pokazują, jak naprawdę wygląda jej życie.

Wokalistka znana jest również z tego, że nie boi się zaskakiwać kontrowersyjnym fotografiami. Udowodniła to, dodając na swój profil na Instagramie zdjęcie topless, które od razu wzbudziło zainteresowanie internautów.

Magda Narożna zaprezentowała się w bikini

Gwiazda znana jest z odważnego dodawania treści na swój profil na Instagramie. Liderka zespołu Piękni i młodzi nie ma problemu z wrzuceniem fotografii w zmysłowej pozie czy w odsłaniającej ciało kreacji. Teraz jednak pokusiła się o jeszcze bardziej kontrowersyjny post. Magda Narożna dodała na swój profil w social mediach zdjęcie bez ubrań. Gwiazda disco polo zaprezentowała się w samym stroju kąpielowym.

Wokalistka nie ma w zwyczaju przesadnego przerabiania zdjęć czy wielogodzinnego pozowania do fotografii, a od influencerek odróżnia ją autentyczność zamieszczanych postów. Podobnie było tym razem, gdy Magda Narożna zaskoczyła Internet fotografią w bikini. Liderka zespołu Piękni i Młodzi prezentuje się świetnie w składającym się z dwóch części, czerwono-białym stroju kąpielowym. Piosenkarka pozuje na białym leżaku i pokazuje, jak odpoczywa pod rozległym parasolem.

Magda Narożna chwalona za swoją naturalność

Post gwiazdy disco polo spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem ze strony jej fanów, którzy nie tylko zachwycają się urodą piosenkarki i życzą jej miłego odpoczynku, ale również chwalą ją za jej naturalność i autentyczność. Wokalistka zamieściła fotografię pozbawioną różnego rodzaju ulepszaczy i pokazała swoje ciało takie, jakie jest w rzeczywistości.

-Dziś super intensywny i rodzinny dzień.  Dzieciaki zadowolone i my złapaliśmy chwile oddechu. Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru — napisała Magda Narożna na Instagramie.

W komentarzach nie brak słów pochwały pod adresem wokalistki.

„Masz cudowne ciało Madziu”

„Śliczna kobieta i śliczna figura”

„Wyglądasz oszałamiająco Madziu” – czytamy we wpisach pod zdjęciem gwiazdy.

Piosenkarka przebywa więc na zasłużonym urlopie, na który udała się wraz z bliskimi. Liderka zespołu Piękni i Młodzi ma za sobą niezwykle intensywny czas, w którym zagrała wiele koncertów, a także regularnie grała na największych telewizyjnych imprezach, jak Disco Hit Festiwal w Kobylnicy czy Wakacyjna Trasa Dwójki.

Wygląda więc na to, że wokalistka znalazła chwilę wolnego na złapanie oddechu i spędzenie czasu z najbliższą rodziną.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Magda Narożna kusi walorami na odważnym zdjęciu. Wokalistka zespołu „Piękni i młodzi” kokietuje fanów
  2. Czarna koronka nie zasłoniła wiele. Justyna Steczkowska z okazji 50. urodzin poszła na całość, do sieci trafiło gorące nagranie
  3. Edyta Golec nie zdążyła na samolot i wylądowała przed drzwiami cerkwi. Nie spodziewała się takiego rozwoju wydarzeń

Źródło: Jastrząb Post

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.