Magda Steczkowska zdecydowała się zabrać głos w ważnej kwestii społecznej. Okazało się, że gwiazda ma za sobą trudne przeżycia, o których długo nie potrafiła opowiedzieć publicznie. Bliską jej osobę dotknęła straszna choroba, która postawiła całą rodzinę w stan gotowości. Żeby zapewnić cierpiącemu należytą opiekę, musiała zdobyć się na wiele poświęceń: po prostu zrezygnowała ze swojego życia.

Pozornie Magda Steczkowska wiedzie życie, o jakim zwykli ludzie mogą tylko pomarzyć — zrobiła karierę w show-biznesie i jest szczęśliwą żoną znanego muzyka. Niestety, codzienność artystki nie zawsze wygląda różowo: szczególnie po tym, gdy jeden z członków rodziny zapadł na poważną chorobę, która postawiła cały dom na głowie i zmusiła bliskich, by zupełnie przeorganizowali swoją codzienność. Czy Magda Steczkowska stanęła na wysokości zadania? Wstrząsające wyznanie gwiazdy może pomóc Polakom zrozumieć, z czym zmagają się rodziny obłożnie chorych osób. 

Magda Steczkowska opiekowała się chorym krewnym?

Magda Steczkowska zdecydowała się na udział w cyklu Bohaterowie codzienności, który był częścią ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej Żywienie medyczne — Twoje posiłki w walce z chorobą. Gwiazda zdecydowała się na podzielenie własnymi doświadczeniami w opiece nad chorym krewnym. Jej historia naprawdę porusza. 

Jak podaje portal pomponik.pl, teść piosenkarki w wieku czterdziestu lat zaczął borykać się z chorobą Parkinsona. Na początku wydawało się, że schorzenie będzie miało w miarę łagodny przebieg — mężczyzna czuł się na tyle dobrze, że nawet pomagał córkom gwiazdy w problemach z matematyką. Niestety, stan zdrowia teścia zaczął się pogarszać i bliscy byli zmuszeni otoczyć go całodobową opieką.

Ponieważ teść wymagał rehabilitacji, Magda Steczkowska podjęła się zadania odwożenia chorego na niezbędne zabiegi. Żeby ułatwić sobie zadanie, sama również zapisała się na ćwiczenia. Mimo że piosenkarce nie było ławo, ta uważa, że największy wysiłek w opiece nad mężczyzną wykonała jego żona. 

— Ale i tak największe słowa uznania należą się mojej teściowej.  Ona dla niego po prostu zrezygnowała ze swojego życia. Należy jej się za to pomnik, choć mama twierdzi, że każdy zrobiłby tak samo… — cytuje gwiazdę portal pomponik.pl

Kim jest partner Magdy Steczkowskiej?

Magda Steczkowska już jesienią będzie miała okazję świętować osiemnastą rocznicę ślubu — 22 września 2001 roku piosenkarka powiedziała tak przed ołtarzem. Jej wybranek to znany perkusista Piotr Królik.

Artystyczna para doczekała się narodzin trzech córek — Zofii, Michaliny i Antoniny. Od kilkunastu lat Magda Steczkowska i Piotr Królik tworzą jeden z najbardziej udanych związków w polskim show-biznesie. Para wzięła nawet udział w trzecim sezonie hitu TVN Ameryka Express

Magda Steczkowska poruszyła istotny temat — ciężkiej pracy, jaką wykonują bliscy osób obłożnie chorych. Piosenkarka stara się wykorzystywać popularność, by pomóc innym osobom. Brawo!

ZOBACZ ZDJĘCIA MAGDY STECZKOWSKIEJ:

magda steczkowska
fot. instagram.com @magdasteczkowska

Magda Steczkowska opiekowała się swoim ciężko chorym teściem. 

magda steczkowska
fot. instagram.com @magdasteczkowska

Choroba mężczyzny była wielką tragedią dla jego rodziny. 

magda steczkowska
fot. instagram.com @magdasteczkowska

Magda Steczkowska od prawie osiemnastu lat jest szczęśliwą żoną Pawła Królika. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Aleksandra Kwaśniewska ma powody do świętowania! Gwiazda powitała maleństwo
  2. Michał Szpak zaśpiewał w kościele! Nagranie trafiło do sieci: „Masz głos jak anioł”
  3. Polskie kosmetyki, które podbijają serca kobiet. TOP 10 polskich marek kosmetycznych
  4. Muniek Staszczyk trafił do szpitala! Koncerty odwołane, T.Love wydało oświadczenie do mediów
  5. Polskie kosmetyki, które podbijają serca kobiet. TOP 10 polskich marek kosmetycznych

źródła: pomponik.pl, natemat.pl, pl.wikipedia.org

Poprzedni artykułEdyta Górniak wraca do USA dla przystojnego i wpływowego mężczyzny? To on miał uratować Allanowi życie
Następny artykułDruga „siostra” Piotra Woźniaka-Staraka zabrała głos. „Byłeś jedną z najbliższych osób w moim życiu”
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.