Magdalena Cielecka z partnerem wzbudzają ogromne zainteresowanie mediów. Cielecka cieszy się sporą sympatią, nic więc dziwnego, że fani są zaintrygowani jej najnowszym związkiem, w który jest coraz bardziej zaangażowana. Jej partner jest od niej sporo młodszy!

Jakiś czas temu zaczęto plotkować o rzekomym związku aktorki z dużo młodszym kolegą po fachu. Magdalena Cielecka z partnerem miała udać się nawet na wspólne wakacje, które bardzo ich do siebie zbliżyły. 47-latka i 31-latek są coraz bardziej zaangażowani w tę relację! 

Magdalena Cielecka z partnerem

Aktorka ma za sobą kilka związków, które wzbudzały spore zainteresowanie mediów. Spotykała się między innymi z Andrzejem Chyrą, Łukaszem Garlickim i Dawidem Wajntraubem. Jej ostatni pięcioletni związek zakończył się nie tak dawno temu, aktorka szybko jednak zaangażowała się w nową relację. Kim jest tajemniczy, młodszy o 16 lat mężczyzna? 

Nowym partnerem aktorki jest Bartosz Gelner, młody, przystojny aktor. Oboje występują na deskach warszawskiego Nowego Teatru, wspólna praca musiała ich więc do siebie zbliżyć. Według doniesień magazynu Party, ich relacja nabiera tempa. Magdalena Cielecka z partnerem raczej nie obnoszą się ze swoim związkiem, informator Party zdradził jednak, że wiele ich łączy i czują się ze sobą coraz bardziej swobodnie.

– Magdalena po rozstaniu z Dawidem zmieniła podejście do życia i kwestii związków. Nie myśli już o zakładaniu rodziny, koncentruje się raczej na pracy, podróżach i przyjemnościach – czytamy w Party.

Kim jest Bartosz Gelner?

Bartosz Gelner to aktor znany z filmów takich jak Sala samobójców i Płynące wieżowce oraz seriali – Barwy szczęścia, Czas honoru i Odwróceni. Ojcowie i córki. Od 2014 występuje w warszawskim Nowym Teatrze, gdzie pracuje również Magdalena Cielecka. Choć para nie afiszuje się ze związkiem, wiadomo, że kilka tygodni temu byli razem w Grecji i coraz częściej można ich spotkać razem.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

magdalena cielecka z partnerem (2)
instagram.com/nowy_teatr

Magdalena Cielecka z partnerem do tej pory nie opublikowali żadnych wspólnych zdjęć.

magdalena cielecka z partnerem
instagram.com/gelner_bartek

Łączy ich jednak miejsce pracy, gdzie czasem pozują wraz z kolegami po fachu.

magdalena cielecka z partnerem (2)
instagram.com/gelner_bartek

Według Party ich związek nabiera tempa, a aktorka jest szczęśliwa!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Władysław Kozakiewicz miał trudne dzieciństwo. Opowiedział o surowym ojcu
  2. Panna młoda wyrzuciła gości z wesela. Nie mogła znieść tego, jak się zachowują
  3. Brat Agnieszki Kaczorowskiej jest od niej sporo starszy. Gwiazda pokazała ich wspólne zdjęcie
  4. Dagmara z Królowych Życia pochwaliła się swoją nową dietą. Chudnie z dnia na dzień
  5. 30 lat różnicy to dużo? Między Wiktorią a partnerem Tadeuszem jest więcej i nikt w jej szkole o tym nie wie

żródło: pudelek.pl

 

 

Poprzedni artykułMama przeżyła chwilę grozy podczas chrztu. Zaniepokoiło ją zachowanie księdza
Następny artykułJak się ubrać na łódkę? Marynistyczny styl zawsze w modzie!
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.