Magdalena Kajrowicz w bikini wygląda niesamowicie. Żona Sławomira pokazała odważne zdjęcia z wakacji w swoich mediach społecznościowych. Kajra leży na plaży w samym bikini i eksponuje swoje piękne, kobiece kształty. Gwiazda ma 34-lata i fantastyczne ciało! Fani są zachwyceni.

Kajra i Sławomir to duet, jakiego nasz polski show-biznes dawno nie widział. Magdalena jest żoną Sławomira, pełni funkcję jego managerki, a także występuje z nim na scenie. Para daje bardzo wiele koncertów, jednak udało im się znaleźć trochę czasu wolnego na wspólny urlop. Jak wygląda Magdalena Kajrowicz w bikini? Gwiazda pochwaliła się zdjęciami z wakacji. Wygląda niesamowicie.

Jak wygląda Magdalena Kajrowicz w bikini?

Kajra i Sławomir to z pewnością najbardziej zapracowana para w polskim show-biznesie. Twórca hitu Miłość w Zakopanem jest bardzo rozchwytywany, a jego kalendarz koncertowy pęka w szwach. Mimo natłoku obowiązków zawodowych parze udało się znaleźć czas wolny, aby razem odpocząć. Sławomir z małżonką wybrali się na egzotyczne wakacje, gdzie mogą naładować baterię przed zbliżającą się letnią trasą koncertową. Na Instagramie Kajra pokazała zdjęcia z urlopu, czym zachwyciła fanów. Magdalena Kajrowicz w bikini wygląda fenomenalnie, co potwierdzają jej fani, komplementując jej ciało w komentarzach pod zdjęciem.

Konflikt z Bayer Full

W ostatnim czasie głośno było o konflikcie pomiędzy Sławomirem i Kajrą a liderem zespołu Bayer Full. Sławomir Świerzyński na łamach Faktu zarzucił parze, że ta zadziera nosa i nie integruje się z pozostałymi zespołami disco polo podczas wspólnych koncertów.

— W środowisku disco polo wszyscy się znają, ale on nie chce się z nikim znać. Gramy na tych samych koncertach, a on tylko siedzi zamknięty w swojej garderobie. Wielu moich kolegów próbowało się tam dostać, ale ochroniarze stanęli im na drodze — opowiadał Sławomir Świerzyński w Fakcie.

Na odpowiedź Kajry nie trzeba było długo czekać. Również w Fakcie gwiazda odpowiedziała na zarzuty kolegi z branży:

— Kiedy przyjeżdżamy na koncert, najpierw musimy się przebrać, skoncentrować, a potem wyjść przed liczną publiczność i zaśpiewać na żywo. To kiedy mamy się spotykać? Garderoba jest dla nas rzeczą świętą i nikogo do niej nie wpuszczamy. Tak jest zawsze. A z naszymi fanami spędzamy po godzinę-dwie i dajemy autografy — wyznała Kajra w Fakcie.

Myślicie, że to początek kolejnego konfliktu w show-biznesie?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

magalena kajroiwcz w bikini
instagram.com/superkajra

Magdalena Kajrowicz w bikini wygląda pięknie.