Magdalena Kralka jest poszukiwana przez policję listem gończym. Kobieta uważana za najpiękniejszą polską gangsterkę ma sporo na sumieniu. Kim jest i dlaczego tak bardzo interesują się nią organy ścigania? 
 
Piękna i niebezpieczna, tak można określić kobietę, która już od dłuższego czasu wzbudza ogromne zainteresowanie w polskich mediach. Magdalena Kralka, choć wygląda niepozornie, okazuje się prawdziwą gangsterką z krwi i kości.  

Kim jest Magdalena Kralka?

Magdalena Kralka to poszukiwana przez organy ścigania oraz Interpol 31-letnia mieszkanka Krakowa. Kobieta uważana jest za najpiękniejszą polską gangsterkę. Jej długie, proste blond włosy, figura modelki i duże, zielone oczy sprawiły, że zyskała spore grono fanów. 

Pozory mogą mylić. Magdalena Kralka, choć na pierwszy rzut oka wygląda zupełnie niewinnie, to jedno z najbardziej znanych i gorących nazwisk przestępczego światka.

  1. Zostawiła półtoraroczne dziecko z pijaną babcią. Kobieta poszła na imprezę i zażyła narkotyki
  2. Polka miała wynająć płatnego zabójcę za 16 tys. złotych, żeby zabić byłego męża. Plan był prosty

Co zrobiła Magdalena Kralka?

Magdalena Kralka zrobiła wiele rzeczy, przez które zalazła za skórę nie tylko polskim władzom. Ta młoda blondwłosa piękność od listopada 2018 rok, poszukiwana jest między innymi za kierowanie gangiem przestępców. 

Według podanych informacji 31-letnia Magdalena Kralka miała być szefową gangu pseudokibiców Cracovii, który zajmował się przemytem i sprzedażą. Kobieta, zanim stała się królową mafii i otworzyła własny narkobiznes, najpierw była członkinią owej szajki przestępczej, która miała na swoim koncie również produkcję narkotyków, liczne pobicia oraz porwania.

Magdalena Kralka stanęła na jej czele po tym, jak w 2017 roku policja śmiertelnie postrzeliła jej partnera i ówczesnego szefa gangu krakowskich pseudokibiców, Adriana Z. o pseudonimie Zielony. Kobiecie zarzuca się, że jej ludzie wprowadzili na polski rynek co najmniej 65 kilogramów marihuany oraz kokainę. 

Piękna blondynka jest też poszukiwana Europejskim Nakazem Aresztowania i czerwoną notą Interpolu. Niebezpieczna Magdalena Kralka, póki co skutecznie wodzi policję za nos. Kiedy uda się schwytać przestępczynię? 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Magdalena Kralka
poszukiwani.policja.pl/

Gangsterka poszukiwana jest przez policję. 

Magdalena Kralka
Facebook

Kobieta uważana jest za najpiękniejszą polska gangsterkę. 

Magdalena Kralka
Facebook

Czy podejrzewalibyście, że właśnie tak wygląda mafijna mama?

ZOBACZ TEŻ:

 źródło: se.pl
Poprzedni artykułLatami krzywdził córki partnerki. Prawda wyszła na jaw przez SMS-a
Następny artykułOtworzyła list zaadresowany do męża. Jej świat runął już po pierwszym zdaniu
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.