Magdalena Lamparska wzięła ślub! W przeciwieństwie do większości swoich koleżanek z show-biznesu aktorka bardzo długo trzymała wydarzenie w tajemnicy. Dziś gwiazda jest już szczęśliwą mężatką. Kim jest jej wybranek? Wybrała naprawdę szczególne miejsce na ceremonię. Nie każdy może sobie na TO pozwolić. 

Nikt nie może uwierzyć, że to wydarzyło się naprawdę — Magdalena Lamparska wzięła ślub! Najwyraźniej chciała mieć stuprocentową pewność, że żaden paparazzi nie zakłóci tego wyjątkowego dnia. Śliczna aktorka nareszcie powiedziała tak swojemu wieloletniemu partnerowi. Zdecydowali się na cywilną ceremonię? A może woleli przyrzec sobie wierność przed ołtarzem? Jak wyglądała suknia panny młodej? No i najważniejsze — kim jest pan młody? Znamy odpowiedzi na wszystkie pytania! 

Magdalena Lamparska wzięła ślub

Chociaż paparazzi wiele by dali, żeby móc zrobić aktorce zdjęcie w sukni ślubnej, Magdalena Lamparska zdołała utrzymać swój słodki sekret do samego końca. Gwiazda sama wybrała moment, kiedy podzieliła się z fanami swoim szczęściem. Zrobiła to za pośrednictwem social mediów.

Magdalena Lamparska wzięła ślub w… Watykanie! W tej wyjątkowej chwili miała na sobie zabudowaną białą kreację do samej ziemi. Zdecydowała się jedynie na skromną biżuterię, a włosy swobodnie rozpuściła i spięła z boku ozdobną spinką. Z kolei świeżo upieczony mąż postawił na klasyczny garnitur w odcieniu granatu. 

Na Instagramie Lamparskiej znalazły się zdjęcia z ceremonii i wyjątkowej sesji ślubnej. Fotografie zakochanych zostały wykonane na ukwieconym tarasie z widokiem na panoramę Rzymu. W miejscu opisu aktorka umieściła fragment Pierwszego Listu świętego Pawła Apostoła do Koryntian, czyli słynny Hymn do Miłości

Kim jest mąż Magdaleny Lamparskiej?

Mąż Magdaleny Lamparskiej to Bartek Osumek. W przeciwieństwie do swojej znanej żony nie jest związany zawodowo z aktorstwem — wręcz przeciwnie! Osumek pracuje jako przewodnik wycieczek. Mężczyzna prowadzi nawet blog poświęcony podróżowaniu.

Jak informuje plotek.pl, mąż Magdaleny Lamparskiej wielokrotnie występował również w charakterze konferansjera różnych imprez. Brał również udział w castingu do programu Dzień Dobry TVN — starał się o stanowisko pogodynka. Para ma syna o imieniu Tymoteusz — chłopczyk przyszedł na świat w 2017 roku. 

To wspaniała wiadomość, że Magdalena Lamparska wzięła ślub. Życzymy sto lat młodej parze!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

magdalena lamparska wzięła ślub
fot. instagram.com @bartekosumek

Magdalena Lamparska wzięła ślub ze swoim wieloletnim partnerem.