Magdalena Lamparska z partnerem są nietypową parą jak na show-biznes. Gwiazda stroni od pokazywania ich wspólnych zdjęć w social mediach i tylko czasem robi wyjątek od tej reguły. Udało nam się jednak dowiedzieć kilku ciekawostek na temat wybranka aktorki. To ceniony podróżnik i niewiarygodny przystojniak!

Chociaż bardzo się od siebie różnią, Magdalena Lamparska z partnerem tworzą jeden z najbardziej udanych związków show-biznesu. Jak udaje im się dbać o relację w świecie pełnym pokus i pułapek? Gwiazda wyjawia swoją receptę na szczęśliwe życie u boku wymarzonego mężczyzny. Początki nie były proste. Niejedna kobieta chciałaby się znaleźć na miejscu uroczej aktorki! Będziecie zaskoczeni, z kim się związała. 

Magdalena Lamparska z partnerem: jak się poznali?

Partnerem Magdaleny Lamparskiej jest Bartosz Osumek. Para doczekała się narodzin wspólnego dziecka – mały Tymoteusz przyszedł na świat w październiku 2017 roku. Gwiazda wyznała w jednym z wywiadów, że to ona zrobiła pierwszy krok w kierunku bliższej znajomości!

Magdalena Lamparska wyjawiła w rozmowie z magazynem Gala, że ze względu na specyfikę swojego zawodu nie mogła pozwolić sobie na czekanie, aż ktoś zdecyduje się ją zagadnąć. Starała się pokazać upatrzonemu mężczyźnie, że jest taką samą kobietą, jak wszystkie inne i nie zadziera nosa. Przyznała również, że wiele wymaga od drugiej połówki

Kim jest Bartosz Osumek?

Bartosz Osumek jest podróżnikiem, konferansjerem imprez plenerowych oraz dziennikarzem. Magdalena Lamparska z partnerem regularnie udają się na wspólne wyjazdy.

Gwiazda przyznała, że ukochany bardzo stara się wspierać ją w trudnych chwilach, a kiedy jest naprawdę źle, razem wyjeżdżają w góry. Osumek twardo stąpa po ziemi i patrzy na życie realistycznie, więc partnerka zawsze może liczyć na jego rozsądne rady. Są bardzo romantyczną parą, która uwielbia każdego dnia sprawiać sobie niespodzianki i przyjemności. 

Czasami różnice w stylu życia obojga mocno dają im się we znaki. Magdalena Lamparska z partnerem pracują w innych wymiarach godzinowych, przez co czasami nie potrafią się zgrać. Aktorka przytoczyła anegdotkę o tym, jak kiedyś po powrocie z planu, gdzie spędziła kilkanaście godzin, Bartosz Osumek postanowił wyciągnąć ją w góry. Ku zaskoczeniu gwiazdy, poczuła się bardziej zrelaksowana niż gdyby spędziła ten dzień w łóżku. 

Magdalena Lamparska z partnerem mogą zawsze liczyć na siebie w trudnych chwilach. To wspaniale, że aktorka znalazła kogoś, kto akceptuje ją taką, jaką jest!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mężczyzna straszył bezdomnego kota. Szybko dostał nauczkę
  2. Beata Tyszkiewicz czuje się znacznie lepiej. Wróci do ”Tańca z Gwiazdami”?
  3. Danuta Wałęsa zdradza, jak naprawdę wygląda jej życie z Lechem. „Nie jest i nie było lekko”

ZOBACZ ZDJĘCIA:

magdalena lamparska z partnerem
fot. instagram.com @magdalamparska

Magdalena Lamparska z partnerem są razem już od kilku lat.

magdalena lamparska z partnerem
fot. instagram.com @magdalamparska

Para ma syna o imieniu Tymoteusz. Chłopczyk skończy w tym roku dwa latka. 

magdalena lamparska z partnerem
fot. instagram.com @magdalamparska

Bartosz Osumek jest podróżnikiem, dziennikarzem oraz konferansjerem. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułJak poprawić nastrój kota? Rozbudź kocie zmysły
Następny artykułNajlepsi tatuażyści w Polsce. To prawdziwi mistrzowie, zobaczcie ich prace
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.