Magdalena Mielcarz: mąż gwiazdy jest mało znany mieszkańcom Polski, jednak jest to bardzo ciekawa postać! Aktorka przez długi czas utrzymywała konsekwentnie w tajemnicy swój ślub z Amerykaninem, chociaż tworzą bardzo ładną parę. Kim jest i czym się zajmuje mąż pięknej aktorki?

Magdalena Mielcarz: mąż aktorki jest bardzo wykształconym człowiekiem, a na dodatek tworzy zgrany i udany związek z jedną z najpiękniejszych kobiet show-biznesu. Też jesteście ciekawe, jak wyglądają razem na zdjęciach? Zapraszamy do naszego artykułu!

Magdalena Mielcarz: Instagram

Zdjęcia Magdaleny Mielcarz można zobaczyć za pośrednictwem różnego rodzaju portali społecznościowych, głównie na Instagramie. Na co dzień aktorka mieszka w Los Angeles i to właśnie specyfika tego miejsca jest najczęściej ujmowana na zdjęciach pięknej Mielcarz. Niestety nie znajdziemy tam wielu zdjęć z wybrankiem Polki, gdyż para bardzo dba o swoją prywatność.

40-letnia aktorka znana najlepiej z filmu Quo Vadis, bardzo długo starała się utrzymywać tę romantyczną relację w ścisłej tajemnicy. Jednak w Hollywood nic nie jest do ukrycia – szczególnie jeżeli chodzi o romanse i związki.

Magdalena Mielcarz: mąż

Czego zatem możemy się dowiedzieć z opinii publicznej o drugiej połówce gwiazdy? Adrian Ashkenzay, bo tak nazywa się partner Magdy Mielcarz, jest 44-letnim biznesmenem. Ukończył bardzo prestiżową uczelnię Harvard, która jest uznawana za najlepszą szkołę na świecie. Zdjęcia w Internecie wskazują również na fakt, iż jest bardzo przystojny!

Magdalena Mielcarz: mąż, pochodzenie

Ashkenazy ma dość specyficzne nazwisko, z racji na swoje polsko-żydowskie pochodzenie. Dodatkowo ojciec biznesmena jest bardzo cenioną postacią w diasporze żydowskiej – chętnie bierze udział w wielu inicjatywach kulturalnych mających na celu promowanie kultury żydowskiej.

Seweryn Ashkenazy jest inicjatorem wielu wspaniałych wydarzeń, które swoją rozpiętością sięgają różnych płaszczyzn kultury i biznesu. Na co dzień zajmuje się hotelarstwem, ale także budownictwem, oraz udzielaniem szeroko rozumianej pomocy dla sztuki żydowskiej, głównie w postaci finansowej.

Magdalena Mielcarz: mąż jest dla niej wielkim oparciem, o czym może świadczyć fakt, iż są nierozłączni od jedenastu lat! Wysoka aktorka, mierząca 177 cm, z pewnością jest bardzo szczęśliwa ze swoim wybrankiem i dwiema uroczymi córeczkami – Mają i Indią.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Magdalena Mielcarz: mąż
instagram.com/itsthemagdalena

Magdalena Mielcarz: mąż gwiazdy rzadko gości na jej Instagramie. Tu ujęcia po ślubie.

Magdalena Mielcarz: mąż
instagram.com/itsthemagdalena

Magdalena Mielcarz nie ma z mężem zbyt wielu wspólnych ujęć, ale gwiazda chętnie ukazuje na portalach słoneczne życie w Los Angeles.

Magdalena Mielcarz: mąż
instagram.com/itsthemagdalena

Magdalena Mielcarz: mąż aktorki, jeżeli już występuje w jej mediach społecznościowych, to opis zawsze jest opatrzony serduszkiem.

Magdalena Mielcarz: mąż
instagram.com/itsthemagdalena

Gwiazda i jej wybranek mieszkają w Hollywood, które jest znane na całym świecie jako miejsce narodzin kina.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Aktor „Młodych wilków” miał śmiertelnie pobić własną matkę. Wyszedł na wolność po 2 latach
  2. Anna Dymna spotyka się z hejtem przez swoją wagę. „Ty zapyziały misiu. Nie żryj tyle”
  3. Jolanta Kwaśniewska ostro o rządach PiS. Pierwsza Dama nie przebierała w słowach
  4. Córka Anny Przybylskiej opublikowała nowe zdjęcie. Oliwia to cała mama!
  5. Roksana Węgiel znów zachwyciła! Tym razem sukienką z falbanami. Jej cena zwala z nóg

źródła: viva.pl, wikipedia.org

Redaktor działu lifestyle w lelum.pl Absolwentka Integracji Europejskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Mieszkała w Stanach Zjednoczonych i Austrii, które zainspirowały ją do odkrywania uroków stosunków międzynarodowych. Interesuje się szeroko rozumianą kulturą, społeczeństwem i dyplomacją. W czasie wolnym ogląda filmy psychologiczne, czyta książki i głaszcze koty.