Magdalena Ogórek powinna zdawać sobie sprawę z tego, że w sieci nic nie ginie. Jak się okazuje, kobieta, która w 2015 roku kandydowała w wyborach prezydenckich, ma za sobą bardzo kolorową przeszłość, a po internecie wręcz hulają filmiki z jej udziałem. Mało kto wie, co takiego robiła, gdy była bardzo młodziutka.

Niewykluczone, że gdyby mogła, Magdalena Ogórek na zawsze usunęłaby z internetu krążące po nim filmiki i zamknęła pewien rozdział w swoim życiu, który nieubłaganie się za nią ciągnie i co chwila wypływa na wierzch.

Magdalena Ogórek: filmiki w sieci

Magdalena Ogórek to naprawdę wszechstronna kobieta, która na swoim koncie ma kandydaturę na prezydenta, karierę publicystki, a także karierę dziennikarki w TVN-ie i TVP. Jednak o tym epizodzie z jej przeszłości wie niewielu. 

Polska prezenterka telewizyjna, historyk i doktor nauk humanistycznych Magdalena Ogórek zapewne nie powtórzyłaby czynów ze swojej przeszłości, a może nawet i chętnie o nich zapomniała, jednak filmiki, które pojawiły się w internecie, jej na to nie pozwalają.

 1. Nagła zmiana w ostatniej chwili. Rząd wprowadził nowe zasady, obejmą wszystkich obywateli kraju
 2. Krzysztof Jackowski ostrzega Polaków. Jego słowa naprawdę budzą grozę
 3. Beata Tyszkiewicz ujawniła wysokość emerytury po 60 latach pracy. Pozostaje tylko załamać ręce

Przeszłość Magdaleny Ogórek

Magdalena Ogórek jako pielęgniarka, sekretarka czy ekspedientka stacji benzynowej? Jak najbardziej. Właśnie w takie postacie wcielała się kobieta kiedy była młoda, a wszystko za sprawą angażu w produkcjach takich jak Na dobre i na złe, Na sygnale, Lokatorzy czy Pokaż kotku co masz w środku. Filmiki ze scenami, w których bierze udział Magdalena Ogórek, są niezwykle popularne w internecie.

ZOBACZ NAGRANIE:

Magdalena Ogórek w Lokatorach wcieliła się w rolę sekretarki Rysi. Sceny z jej udziałem do tej pory możemy oglądać w internecie. Zaskoczni?

ZOBACZ TEŻ:

 1. Niestety, napłynęły niepokojące wieści z jednej z Biedronek. Ważny komunikat dla klientów
 2. Samolot rozbił się przed supermarketem. Na miejscu są służby. Wiadomości ze świata
 3. Kolejne fakty o rozstaniu Rafała i Gabriela z „Królowych życia”. Rafał wszystko wygadał
 4. Dramat Elżbiety Zapendowskiej, jest coraz gorzej. „Nie można mi pomóc”
 5. Halina Mlynkova przeżywa cichy dramat. Jej małżeństwo całkowicie się rozpadło?
 6. Ministerstwo Zdrowia potwierdza, będzie nowe prawo. Dotknie wszystkich Polaków
 7. Niską emeryturę zwiększysz o kilkaset złotych. Sposób jest banalnie prosty, a wielu nie korzysta
 8. Twierdzi, że zna prawdę o koronawirusie. Porażające słowa uciekinierki z Chin
 9. Pożar nie jest pierwszą tragedią w „Nasz nowy dom”. Uczestniczka Kasia zginęła w dramatycznym wypadku, miała jedynie 19 lat

źródło: webnisy.com

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

 

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.