Magdalena Zawadzka: syn pięknej aktorki to znany reżyser! Jest bardzo podobny do swojej mamy i nosi nazwisko po wybitnym ojcu. Co o nim wiemy?

Syn Magdaleny Zawadzkiej to postać, która jest wyjątkowo interesująca! Uderzająco podobny do matki i równie zdolny, co oboje rodziców – zajmuje się reżyserią i operatorką. Magdalena Zawadzka: syn odziedziczył po niej smykałkę do sztuki i talent!

Magdalena Zawadzka: syn odziedziczył po niej talent

Aktorka znana z takich telewizyjnych hitów jak Samo życie czy 39 i pół jest aktywna zawodowo od lat 60. Jej talent od lat jest doceniany przez widzów i najwyraźniej przeszedł także na kolejne pokolenie! Jedyne dziecko Zawadzkiej to syn z jej drugiego małżeństwa ze zmarłym w 2008 roku Gustawem Holoubkiem. Jedynak nosi nazwisko wybitnego artysty. Kim jest Jan Holoubek?

Kim jest Jan Holoubek?

41-letni syn Zawadzkiej odziedziczył talent po swoich wybitnych rodzicach! Czym się zajmuje? Mężczyzna skończył studia operatorskie na łódzkiej filmówce, ale od kilku lat spełnia się, podobnie jak ojciec, w roli reżysera! To jemu zawdzięczamy powstanie takich seriali jak Rojst czy Odwróceni. Ojcowie i córki. Nazwisko rzeczywiście zobowiązuje! 

Czym zajmuje się Jan Holoubek prywatnie? Jego drugą największą po filmie pasją jest muzyka. Od dziecka gra na fortepianie i perkusji i uważa, że poczucie rytmu przydaje się również przy pracy reżysera! Dlaczego wychowany w rodzinie aktorów nie poszedł w ślady rodziców?

– Aktorstwo nigdy mnie nie interesowało. Kiedy miałem 17 lat, zagrałem w spektaklu telewizyjnym Chłopcy z placu Broni w reżyserii Macieja Dejczera i to ostatecznie przekonało mnie, że granie wymaga pewnego rodzaju otwartości, której ja nie miałem. Bliższe mi było zaplecze planu filmowego, praca reżysera, operatora, całej ekipy – wyznał w wywiadzie dla Gali.

Magdalena Zawadzka: syn jest jej oczkiem w głowie! Prywatnie związany jest z Magdaleną Różczką, z którą wychowuje dwójkę dzieci. Ma bardzo dobre stosunki z mamą i często pokazują się razem na imprezach branżowych. W końcu to wybitnym rodzicom zawdzięcza poniekąd swój talent!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

magdalena zawadzka: syn
filmpolski.pl

Magdalena Zawadzka: syn odziedziczył po niej talent!

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułKrystyna Feldman w młodości. „Babka z Kiepskich”, a może prawdziwa piękność?
Następny artykułJak się ubrać na komunię XXL? Poznaj świetne rozwiązania
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.