Maja Bohosiewicz dzieci: Aktorka ma dwójkę małych słodziaków

 

Maja Bohosiewicz i jej dzieci

Obraz 1 z 6

Fot.instagram.com @majabohosiewicz

Maja Bohosiewicz dzieci nazywa w sposób budzący w innych matkach szok i niedowierzanie. Młodziutka aktorka kreująca się na wyluzowaną i nowoczesną mamę mówi na swoje pociechy gówniaki i chwali się, że im się to podoba. Ile pociech ma siostra Sonii Bohosiewicz? Jak sobie radzi z byciem matką? My Maję uwielbiamy 🙂

Aktorka znana z serialu Za marzenia emitowanego w telewizyjnej Dwójce przyznała, że jej podejście do macierzyństwa różni się nieco od przyjętych norm i zasad. Bohosiewicz swoim nowoczesnym podejściem do bycia mamą wielokrotnie wywołała burzę wśród internautek. Jesteście ciekawi, jaką matką jest Maja Bohosiewicz?

Kim jest Maja Bohosiewicz?

Maja Bohosiewicz urodziła się 20 listopada 1990 roku w Żorach na Śląsku. Jest młodszą siostrą znanej aktorki, Sonii Bohosiewicz. Ukończyła aktorskie liceum w Krakowie, a następnie podjęła studia na Warszawskiej Szkole Filmowej na kierunku reżyseria. Zadebiutowała nie w filmie lub serialu, ale na deskach teatru. Jej pierwszy spektakl miał miejsce w Teatrze Juliusza Słowackiego w Krakowie, jednak największą rozpoznawalność przyniosły jej produkcje filmowe i telewizyjne. Zagrała między innymi w takich serialach jak Londyńczycy, M jak miłość, Ojciec Mateusz, Na dobre i na złe, Julia, Rodzinka.pl. Obecnie gra jedną z głównych ról w nowym serialu telewizyjnej Dwójki, Za marzenia, gdzie wciela się w postać Zosi Morawiec. Oprócz seriali, Maja Bohosiewicz kilkakrotnie pojawiła się w produkcjach filmowych, m.in. w Ekscentrykach, W Ciemności Agnieszki Holland czy w Wojnie żeńsko-męskiej.

Mimo wielu ról, Maja Bohosiewicz wciąż nie miała swojego wielkiego przełomu w karierze. Rezolutna aktorka nie skupia swojej uwagi tylko na aktorstwie jako źródłu utrzymania — Maja Bohosiewicz razem ze swoim partnerem, Tomaszem Kwaśniewskim otworzyła w 2015 roku ekskluzywną kwiaciarnię Flower Store. Pudełko z wiecznymi różami kosztuje tam…minimum 300 złotych. W 2018 roku Maja Bohosiewicz wypuściła na rynek swoją własną linię ubrań. Marka Le Collet dedykowana jest kobietom, które chcą wyglądać dobrze i swobodnie czuć się w ubraniach. Na oficjalnej stronie Le Collet właścicielka marki zapewnia, że wszystkie materiały są produkowane we Włoszech, a ubrania w całości szyte w Polsce. Stąd cena ubrań jest dość wysoka, jednak stylizacje wyglądają bardzo estetycznie i modnie. 

Kim jest partner Mai Bohosiewicz?

Siostra Sonii Bohosiewicz związała się z biznesmenem Tomaszem Kwaśniewskim kilka lat temu. W 2017 roku media obiegła wiadomość, że Maja i jej partner szykują się do ślubu, kiedy aktorka wrzuciła na swój instagramowy profil zdjęcie, na którym przymierza suknię ślubną za niebagatelną cenę 15 000 euro! Czy do ślubu doszło, tego nie wiemy, natomiast warto wspomnieć nieco więcej o partnerze młodej aktorki. Tomasz Kwaśniewski jest biznesmenem i przedsiębiorcą, który podobnie jak Bohosiewicz jest bardzo aktywny na portalach społecznościowych. Jego profil na Instagramie obserwuje prawie 70 tysięcy osób. Kwaśniewski oprócz wspierania Mai w jej biznesowych przedsięwzięciach jest pełnoetatowym insta-tatą. Jego profil pełen jest zdjęć z małą Leosią i Zacharym, a sam Kwaśniewski wydaje się świetnie odnajdywać w roli ojca. 

Maja Bohosiewicz dzieci. Jak wyglądają dzieci Mai Bohosiewicz?

Maja Bohosiewicz ma ze swoim partnerem, Tomaszem Kwaśniewskim dwójkę dzieci, Zacharego i Leonię. Zastanawiacie się jak wyglądają dzieci Mai Bohosiewicz? Niestety, aktorka niechętnie pokazuje twarze swoich dzieci w mediach społecznościowych, jednak z zamieszczonych przez nią zdjęćwynika, że jej pociechy to urocze blond słodziaki. Ile lat mają dzieci młodziutkiej aktorki? Synek, Zachary ma 2 latka, natomiast córeczka, Leonia – roczek. Aktorka znana ze swojego poczucia humoru na jakiś czas zmieniła nazwę swojego profilu na Instagramie na Stara Dzidziutków. Dzidziutkami aktorka na co dzień nazywa swoje dzieci. W programie Katarzyny Bujakiewicz Wnętrze do poprawki: domy gwiazd Bohosiewicz przyznała, że zdarza jej się nazywać swoje dzieci gówniakami — według aktorki jej dwie pociechy bardzo lubią jak ich mama tak się do nich zwraca. Po emisji programu z udziałem Mai Bohosiewicz kwestia nazywania dzieci gówniakami wywołała prawdziwą burzę w mediach społecznościowe — matki zarzuciły młodej aktorce wulgarne słownictwo i brak szacunku dla swoich własnych dzieci. Nazwałybyście tak swoje dzieci, choćby w żartach? Czy macierzyństwo pozbawia poczucia humoru? 

Zachary i Leonia rosną jak na drożdżach, a Maja, mimo iż nie pokazuje twarzy swoich dzieci w mediach społecznościowych, chętnie robi im zdjęcia i wrzuca na swój profil na Instagramie. Dzięki temu zyskała wierną rzeszę fanek w postaci matek, które na wzór młodej aktorki zaczęły nazywać swoje dzieci dzidziutkami. Maja Bohosiewicz dzieci wychowuje w ciekawy i nowoczesny sposób. Kiedy publikuje zdjęcia na swoim profilu na Instagramie, zawsze opatruje je obszernym komentarzem, w którym dzieli się z innymi mamami swoimi przemyśleniami dotyczącymi macierzyństwa.

Jaką matką jest Maja Bohosiewicz?

Podejście Mai Bohosiewicz do macierzyństwa, choć jest nowoczesne, a ona sama bardzo wyluzowana — dla niektórych internautów jest kontrowersyjne i…nieodpowiedzialne.

Maję Bohosiewicz pochwalić można za jej wnikliwą analizę macierzyństwa i pozwolenie swoim dzieciom wyrażać się w pełni nie odgradzając ich jednocześnie od tzw. prawdziwego życia. Młoda aktorka opublikowała niedawno zdjęcie, na którym widzimy ją w kuchni w otoczeniu swoich pociech, które pomagają jej…piec ciasto.

Nie sądziłam, że moje dzieci zamiast misiów, klocków, autek, bajek bardziej kręci „real life”. Jestem bardzo szczęśliwa, że zaczęliśmy edukacje w stylu Montessori bo dopiero te zajęcia pokazują mi w ilu rzeczach wyręczałam moje dziecko, zamiast dać mu nowe obowiązki, które dają mu radość i poczucie odpowiedzialności. – napisała zachwycona mama Zacharego i Leosi.

Czy każda kobieta nadaje się do bycia matką?

Niestety, oprócz pochwał, Maja Bohosiewicz jako matka zbiera również dużo krytyki. Młoda mama została parokrotnie skrytykowana za zostawienie dzieci z nianią i wyjechanie z narzeczonym na romantyczny weekend. Można się burzyć, że Maja Bohosiewicz dzieci wychowuje inaczej niż jesteśmy do tego przyzwyczajeni, ale tak naprawdę nikt nie rodzi się z totalną wiedzą na temat rodzicielstwa. Każdy sam dochodzi do tego, jakim rodzicem chce być i jak chce wychować swoje dziecko. Bycie matką nie jest łatwym zadaniem, zwłaszcza dla młodej bizneswoman, która obraca się w wielkim świecie show-biznesu. To, że Maja Bohosiewicz dzieci zostawiła z nianią kiedy wyjechała na weekend z partnerem, nie powinno być użyte przeciwko niej. Każdemu należy się odpoczynek, zwłaszcza kiedy prowadzi się bardzo intensywne życie.

Mamy nadzieję, że pociechy Mai Bohosiewicz będą rosły w zdrowiu i ogólnej szczęśliwości. Podoba się nam, że oprócz bycia pełnoetatową mamą, aktorka prowadzi swój biznes i rozkręca karierę aktorską, a przy tym wszystkim potrafi zachować optymizm i duże poczucie humoru.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kinga Rusin dzieci: Jej córki wyrosły na spektakularne kobiety
  2. Beata Tyszkiewicz dzieci: Córki po 40-stce a wyglądają bajecznie
  3. Brak dzieci. Kim są kobiety, które nie decydują się na potomstwo?

 

źródło: fakt.pl, filmweb.pl, jastrzabpost.pl, wikipedia.org, polki.pl, franchising.pl, plotek.pl